z Bratislavy

18. Jún 2021

Svadba v Meridiane, Bojnice

Prvý týždeň ako pani Boďová je za mnou.

Ešte stále si fičím na vlne z nádhernej svadby. Bola takou aj vďaka úžasným dodávateľom, ktorých sme si vybrali. Odporúčam každého jedného z nich.

Dnes to bude o mieste činu.

Neviem si predstaviť ideálnejšie miesto na našu svadbu ako Meridiana Bojnice rezort. Mala som ho odskúšané z kamarátkinej svadby. A Tomáš sa do neho buchol za 3,5 minúty. (Nie, ani jeden nie sme z Bojníc).

Ak máte radi vkusnú hipsterinu, kombináciu kameňa a dreva a vysoké stropy s trámami, toto miesto je vončo.

My sme chceli ,,všetko pod jednou strechou”. Obrad bol na terase, hostina v sále, väčšina hostí bývala v penzióne. Deti sa jašili na ihrisku a trávniku. ( My s Tomášom sme prišli vo štvrtok a odišli v nedeľu. Cítili sme sa ako na dovolenke. :))

Jedlo bolo výborné! ( Vraj tá kačka na večeru nemala chybu … škoda len, že som mala stiahnutý žalúdok:)).

Pre mňa najväčší bonus tohto miesta je jeden konkrétny človek. Svadobná agentka Tatiana Klopčeková. Pamätám si naše prvé stretnutie. Ukazovala nám priestor v sobotu doobeda, keď sa tam chystala svadba. V istom momente sa otočila na čašníkov a hovorí: ,,Toto odložte tam, o 10:00 príde prvá družička a vezme si to. Toto zas treba mať o 11.00 tam. A o 11.15 prídu s koláčmi.” Hneď sme pochopili, že je profík. A nemýlili sme sa – od prvého stretnutia po posledné zúčtovanie mala všetko pod palcom. ( V deň D som mala dojem, že je tak na piatich miestach naraz:)). A v neistom koronovom čase, kedy sme sa s Tomášom pravidelne zosypávali, si Tatiana zachovala chladnú hlavu a bola nám oporou.

Ak ste teda hľadali dokonalé miesto na vašu svadbu, už nemusíte.

Veronika a Tomáš

Svadba v Meridiane, Bojnice – Fotogaléria