z Nitry

25.Júl 2021

Svadba vo dvojici

Milá pani Tatiana,

veľmi pekne ďakujeme za nádherný balíček, ktorý sme od Vás dostali.

Fotky sú nádherné – aj vytlačené, aj tie na USB-kľúči, kde ich bolo toľko, že sme “znovu prežili” celý náš svadobný deň. Za to veľmi pekne ďakujeme aj fotografovi, ktorý bol skvelý a strávili sme s ním príjemné popoludnie.

Obaja sa chceme ešte raz sa všetko veľmi pekne poďakovať. Presne takto – úplne bez stresu – sme si našu komornú svadbu aj predstavovali, keď sme vás po prvýkrát oslovili. Ale naše očakávania boli v mnohých ohľadoch aj prekonané – vďaka vám boli všetky detaily doladené a všetci spolupracovníci boli jednoducho skvelí. Naozaj nepreháňame, ale na celom našom pobyte sme nenašli ani chybičku a od ubytovania až po slávnostnú večeru ste pre nás vybrali len to najlepšie. A samozrejme by sme chceli prostredníctvom vás poďakovať všetkým, ktorý nám spríjemnili náš svadobný deň a prispeli k jeho bezproblémovému priebehu – veľmi príjemný fotograf, krásna kytica a pierko od kvetinárky, kozmetička a kaderníčka (ktoré boli ústretové a zohľadnili aj moje predstavy a popritom natoľko profesionálne, aby bol výsledok omnoho krajší), skvelá obsluha a neuveriteľne dobré jedlo v reštaurácii Starý dom, ubytovanie ( kde sme sa od prvej chvíle cítili ako doma) a v neposlednom rade tie najmilšie svedkyne, ktoré boli s nami v tom najdôležitejšom okamihu nášho spoločného života :-)

Dúfam, že som na nikoho nezabudla a samozrejme najväčšia vďaka patrí vám za skvelú organizáciu a dokonale hladký priebeh nášho svadobného pobytu. Spolupráca s Impuls-om bola tá najlepšia voľba a vrelo ju odporúčame všetkým, ktorí obdivujú naše fotky a nejde im do hlavy, kedy sme to celé zorganizovali, keď sme boli stále v práci :-)

Samozrejme, súhlasíme s uverejnením referencie na vašom webe, pretože obaja úprimne odporúčame spoluprácu s Vašou agentúrou všetkým nastávajúcim nevestám, ale aj ženíchom, ktorí by chceli mať šťastnú a vyrovnanú partnerku, ktorá sa kvôli svadbe psychicky nezrúti :-).

Z vlastnej skúsenosti môžeme potvrdiť, že na tento deň budú mať len krásne spomienky a ušetria si mnoho napätia, stresu a zbytočných nedorozumení. A už vôbec nebudú rozumieť pojmu „predsvadobný stres“, ktorý často používajú páry, ktoré sa do svadby púšťajú na vlastnú päsť.

Prajeme ešte veľa úspechov vo vašej práci a mnoho ďalších spokojných manželských párov,

Veľká vďaka za nás oboch,

Elenka a Šaňo

PS: Veľmi radi sa v Bojniciach u Vás zastavíme – toto leto nám to nevyšlo, ale budú aj výročia našej svadby, prípadne len v rámci výletu sa do Bojníc určite chystáme. Tešíme sa na budúce stretnutia a pozdravujeme našu svedkyňu – v jej kaviarni sa zastavíme určite tiež, lebo kávička a najmä tie koláčiky boli famózne!

Svadba vo dvojici – Fotogaléria