Pokiaľ Vaša svadobná cesta vedie do Ríma, radi Vám pomôžeme s jej prípravami. Nakoľko obdobie svadobných príprav je dosť náročné, svadobná cesta má svoje opodstatnenie. Naplánujte si zaslúžený oddych v predstihu, aby ste si ho mohli dôkladne vychutnať. Romantický pobyt v Ríme ulahodí milovníkom histórie, zaujímavostí, ale aj sladkého ničnerobenia. A ak náhodou zatúžite po pláži, more je len niekoľko kilometrov za mestom.

Vychutnajte si bezstarostné potulky rímskymi uličkami, nadýchajte sa atmosféry večného veľkomesta a užite si svadobnú cestu so všetkým, čo k tomu patrí. Láska ide cez žalúdok a Taliani sú bonviváni od kosti. A tak vaša svadobná cesta v Ríme pre vás bude určite aj kulinárskym zážitkom. Originálne cestoviny či pizza, ryby a rybie špeciality, lahodné zákusky a k tomu bezkonkurenčné víno alebo pravá talianska káva… Rím si skrátka zamilujete.

Svadobná cesta

Svadobná cesta v Ríme

Môže mať nasledovné podoby:

Služby pre Vašu svadobnú cestu

Aby bola vaša cesta do Ríma pre vás skutočným pôžitkom bez starostí, zabezpečíme pre vás všetko potrebné:

Akokoľvek sa rozhodnete, pomôžeme vám pripraviť všetko tak, aby bola vaša svadobná cesta v Ríme bezstarostná, pohodlná a oddychová. Naše dlhoročné skúsenosti miestnej kultúry a prostredia nám umožňujú postarať sa o vás profesionálne a priateľsky zároveň. Tak neváhajte a oslávte vašu lásku v Ríme s Impulsom. Tešíme sa na vás.

Páčia sa Vám naše služby? Kontaktujte nás