♥ Túžite po svadbe inkognito?

♥ Imponuje vám svadba vo dvojici?

♥ Snívate o svadbe na neobyčajnom mieste?

Svadba v zahraničí je riešením

Svadba v zahraničí vám poskytne únik od všedných dní aj tradičných svadieb, dlhodobých plánovacích problémov či nekonečných zmien hostí. Pripravíme vám sobáš ďaleko od zvedavých susedov či nepríjemných známych. A pritom vôbec nemusíte cestovať na druhý koniec sveta. Spoznajte s nami večný Rím, taliansku romantiku kdekoľvek na pevnine alebo sa okúpte vo vodách talianskej Palmovej riviéry či bohyne Afrodity na Cypre. To všetko do max. 2 hodín letu zo Slovenska.

Sobáš v zahraničí

Sobáš v Ríme – cirkevný sobáš v Ríme

Sobáš v Taliansku – civilný alebo symbolický sobáš na najromantickejších miestach Talianska

Sobáš na ostrove Cyprus – civilný sobáš na Cypre alebo symbolický sobáš na Cypre

Sobáš v Ríme aj sobáš na Cypre sú po následnej registrácii na Slovensku plne právne platné aj v SR. So všetkými potrebnými úkonmi potrebnými pre uzatvorenie sobáša v zahraničí vám radi pomôžeme. Ohľadne potrebnej svadobnej dokumentácie sa informujte vo svadobnej agentúre.

Svadba v zahraničí

V zahraničí je okrem oficiálnej časti sobáša možné absolvovať aj svadobnú hostinu či recepciu a osláviť túto veľkú udalosť. Oslavujte svoju svadbu podľa vlastných predstáv a prineste si pekné zážitky a nezabudnuteľné spomienky.

Svadobná recepcia v Ríme – vyberte si z vyberaných reštaurácií s panoramatickým výhľadom na Rím, pofoťte sa pri rímskych pamiatkach a oslavujte ako princezná. Slávny Rím vám umožní vychutnať si tento pocit viac ako očakávate.

Svadobná hostina na Cypre – altánok pri mori, jachta v prístave, hotelová reštaurácia či typická cyperská taverna. Tu všade sa dá osláviť vaša svadba s neopakovateľnou atmosférou.

Svadba za hranicami všedných dní

Svadba a svadobná cesta 2 v 1

Spojte príjemné s užitočným a vychutnajte si svadobný pobyt skutočne svadobne. Spoznajte nepoznané uličky a zákutia Ríma, vyskúšajte, ako chutí pravá pizza, home made pasta či lahodné Tiramisu a spravte si vlastný pohodový program na svadobnej ceste v Ríme. Alebo sa nechajte viesť po stopách histórie s našou kvalifikovanou sprievodkyňou, ktorá pozná Rím aj z pohľadu domácich, nakoľko v ňom žije spolu s nimi.

Ak vás opantali pláže Cypru, určite vás zláka aj jeho vnútrozemie, ktoré vôbec nie je nudné. Olivovníkové háje či dokonca banánové plantáže (kto by to povedalJ), dedinka plná čipiek vysoko v horách, úžasné golfové ihriská či zaujímavé cykloturistické trasy. Aj to môžete obdivovať na vašich svadobných potulkách Cyprom. Stačí len vybrať si.

Svadba v zahraničí – svadba na pláži či uprostred histórie bude pre vás určite nezabudnuteľným zážitkom. A Vy sa budete cítiť

Aspoň jeden deň princeznou …

Páčia sa Vám naše služby? Kontaktujte nás