Svadobná výzdoba kostola

Aj Vy od malička snívate o svadbe v kostole? Kostol je miesto, kde bude Vaša svadobná výzdoba pôsobiť ešte svadobnejšie. A potom príde tá chvíľa, keď sú všetci na svojich miestach, ženích čaká pred oltárom a Vy grandiózne vchádzate. Ulička vystlaná lupienkami ruží, slávnostne ozdobené lavice, úžasný kvetinový aranžmán na oltári, pred ktorým sa vyníma výzdoba stoličiek pre Vás a Vašich svedkov. Po opustení kostola opäť lupienky ruží, tentokrát v kornútkoch z ručne robeného papiera alebo ryža pre šťastie…

Svadobná výzdoba kostola dodá miestu slávnostný ráz a urobí atmosféru tohto okamihu nezabudnuteľnou.

Výzdoba svadobnej sály

Malá či veľká, jednoduchá či honosná, murovaná či pod plachtou, každá sála vyzerá inak, keď je vyzdobená. Svadobná výzdoba je to, čo by Vaša svadobná sála v deň Vašej svadby určite nemala postrádať. Vhodná svadobná výzdoba sály dokáže aj z jednoduchej, či staršej miestnosti urobiť miestnosť svadobnú, hodnú tohto slávnostného okamihu.

Svadba na hrade, na zámku, v kaštieli, či pod bielym svadobným stanom, v hoteli, v reštaurácii i na zelenej lúke, svadobná výzdoba podčiarkne klady a potlačí nedostatky daného priestoru.

Či uprednostníte umelé kvety alebo živé kvety, balónové dekorácie, rôzne doplnky ako sviečky, servítky, lupienky ruží…výber je len na Vás. Jednoduchá, alebo rafinovaná, tematická alebo klasická, Vaša svadobná výzdoba od svadobnej agentúry Impuls bude vždy výnimočná a originálna.

Svadobná výzdoba áut

Či Vás na Váš svadobný obrad dovezie limuzína, veterán alebo Vaše obľúbené auto, každý si v tento svadobná deň zaslúži, aby jeho výzdoba bola adekvátna. Svadobná výzdoba áut pritom nemusí byť náročná, práve naopak. Kvetinový aranžmán zo živých alebo umelých kvetov, mašle alebo kvety len tak roztrúsené po kapote auta. Máme pre Vás aj ŠPZ „mladomanželia“ a mnoho iných trendových možností. Výzdoba Vášho svadobného auta dá všetkým na vedomie, že ide Vaša svadobná družina.

Svadobná výzdoba

Páčia sa Vám naše služby? Kontaktujte nás