Svadobné zákusky a koláče

Svadba bez zákuskov by bola ako jedlo bez soli. Chutné domáce svadobné zákusky preto na Vašej svadbe nesmú chýbať. Čerstvé suroviny a tradičné postupy sú zárukou, že Vaše svadobné zákusky nezostanú nepovšimnuté. Nechajte svadobné mamy a staré mamy oddychovať. Objednajte si Vaše svadobné zákusky priamo zo svadobnej agentúry a tešte sa na svadbu bez starostí. Pomôžeme Vám vyhnúť sa problémom ako a kde Vaše svadobné zákusky skladovať, prevážať, prenášať… a postaráme sa, aby Vaše svadobné zákusky boli skutočne sladkým spestrením Vašej svadby.

Potrebujete špeciálne zákusky? Bezlepkové, bez cukru, bez laktózy, čisto vegetariánske alebo z čo najzdravších surovín? Aj také vám radi zabezpečíme.

Prečítajte si: Svadobné zákusky inak

Výslužky pre svadobných hostí

Chcete obdarovať Vašich hostí pri odchode niečím chutným a sladkým? Výslužky pre svadobných hostí sú stále in. Vašich hostí môžete obdarovať čímkoľvek. Pripravíme pre Vás svadobné výslužky – jedlé aj nejedlé:o). Výslužky pre Vašich hostí môžu obsahovať zdobenú krabičku zo zákuskami, víno s personalizovanou etiketou, prípadne iný nápoj s Vašou etiketou, krabičku s pralinkami, mandľami, vrecúško s historickou mincou, krásne zdobené medovníčky s Vašimi menami a dátumom sobáša a mnohé iné zaujímavé veci. Výslužky so zákuskami pre Vás pripravíme, zabalíme, vyzdobíme. Vy ich len darujete. Žiadne problémy s balením, skladovaním, prenášaním… Myslite na výslužky pre Vašich hostí už teraz. Radi Vám pomôžeme.

Prečítajte si:Svadobná výslužka bez stresu

Svadobné zákusky

Koláčiky na rédový tanec

Podľa starej tradície rédový tanec/ venčekový tanec/ tanec s nevestou dáva priestor svadobčanom zatancovať si s nevestou. Po tanci je každý odmenený sladkou dobrotou, ktorú treba aj niečím zapiť. Obdarujte Vašich hostí po rédovom tanci pekným zákuskom, malou tortičkou, krásne zdobeným medovníčkom, či lahodným talianskym minidezertom. Koláčiky, tortičky či medovníčky na rédový tanec môžu byť zdobené čímkoľvek – obrúčkami, srdiečkami, Vašimi iniciálami a dátumom sobáša, alebo niečím z celkovej výzdoby. Pekné a chutné koláčiky, tortičky či medovníčky na rédový tanec túto tradíciu ozvláštnia a každý z Vašich hostí sa bude na tanec s nevestou tešiť.

Svadobné medovníčky

Svadobné medovníčky sú malou, milou a tradičnou slovenskou pozornosťou pre Vašich hostí. Medovníčky pritom majú všestranné využitie. Medovníčky môžete použiť ako doplnok k výzdobe svadobného stola, medovníčky s menami hostí poslúžia ako menovky, medovníčky s Vašimi iniciálami, či menami a dátumom svadby môžete darovať hosťom namiesto výslužky a pekne zdobené medovníčky si určite nájdu miesto aj pri obdarovaní hostí po rédovom tanci. Vyberte si svadobné medovníčky pre Vašich hostí – Svadobné medovníčky

Jedlé menovky

Medovníčky, minibanketky, mini tortičky, muffiny, cup cakes, čokoládové lízatká… nemusia byť len všednou súčasťou svadobného stola. Môžete ich využiť aj ako menovky a zároveň darček pre Vašich hostí. Tak získate 2 v 1 a okrem toho aj ozvláštnite svadobnú výzdobu. Jedlá menovka bude iná a zároveň poteší. Naservírujte Vašim hosťom jedlé menovky. Uvidíte, že budú mať úspech hneď od začiatku.

Svadobné sladkosti

Darčeky pre hostí

Páčia sa Vám naše služby? Kontaktujte nás