Netradičné, malé, milé koláčiky veľkosti šáločiek – cup cakes, skvele dochutené a krásne vyzdobené často predstavujú malé umelecké dielka, ktoré lákajú k zahryznutiu. Pokiaľ neholdujete tradičným krémovým zákuskom, ktoré dostať vždy a všade, vyšperkujte svoj sladký bufet či candy bar týmito skvostami. A nemusí ísť len o ne, ale aj o mnohé iné mini varianty. Kontaktujte svadobnú agentúru pre bližšie info.

Ako využiť cup cakes na svadbe?

Svadobné muffiny pre deti

Tradičné, nezdobené, zato chuťovo rôznorodé mafiny v krásnych košíčkoch a vyšperkovanými detailmi potešia hlavne deti, no určite nielen tie.

Svadobné cupcakes

Zdobené mafiny s krémom na povrchu alebo vo vnútri sú o stupienok vyššie od klasických a pôsobia o čosi dosť svadobnejšie.

Svadobné cup cake torty

Cup cakes na svadbe nemusia byť servírované len v jednej úrovni. Vyskladať z nich svadobnú tortu je ďalšou z možností, ako ozvláštniť vašu svadobnú hostinu. Či bude svadobná torta celá cupcake-ová, alebo len vrch či zvyšné poschodia, je na vás.

Cup cakes ako menovky

Nakoľko cup cakes na svadbe sú natoľko roztomilé, že dokážu vyznieť aj ako pekný prvok svadobnej výzdoby, kľudne ich môžete použiť ako menovky pre hostí. Poslúžia aj ako chutný darček, takže vybavíte 2 v 1.

Cup cakes do svadobných výslužiek

Zabalené v špeciálnych krabičkách, aby sa v pôvodnom nóbl stave dostali do akéhokoľvek cieľa, cupcakes ako výslužky pre svadobných hostí zaručene potešia každého obdarovaného.

Cup cakes na svadbu

Iné sladkosti (nielen) na svadbu

Minitortičky na svadobnom stole

Miniatúrne verzie tortičiek doladené k celkovej svadobnej výzdobe farebnosťou a štýlom a nadväzujúce na svadobné menu príchuťou, budú krásnou bodkou na záver.

Svadobné cake pops

Koláčikové lízatká alebo koláčiky na paličke sú ďalšími z pekných malých sladkostí, ktoré môžete využiť aj ako menovky pre hostí. Ich palička ponúka skvelý priestor na pripevnenie menovky či kartičky s iným posolstvom.

Makrónky na svadobný candy bar

Krehké, snehové, typicky francúzske, jednoducho chic krehotinky v rôznofarebnom prevedení a príchutiach od výmyslu sveta môžu spestriť aj váš svadobnú stôl či darčekové krabičky pre hostí.

Svadobný bufet a tartaletky

Malé dezerty v košíčkoch, s penou, krémom, ovocím, alebo čímkoľvek lahodným, chutia rovnako jemne ako vyzerajú.

Páčia sa Vám naše služby? Kontaktujte nás