Či sa vaša svadobná hostina v Ríme bude konať hneď po sobáši alebo si sem zájdete osláviť vašu lásku v rámci svadobnej cesty, každý variant môže byť jedinečný.

Taliani sú gurmáni na slovo vzatí a oslava lásky pre nich znamená naozaj veľa. Vaša svadobná hostina v Ríme preto určite bude úžasná. Od úvodného apera, cez hlavné slávnostné menu až k rozprávkovému dezertu sa priam pretancujete symfóniou chutí na tanieri.

Rovnako výnimočné bude aj miesto vašej svadobnej hostiny. Rím ponúka nespočetne veľa reštaurácií, my však poznáme tie, kam bežní turisti nezablúdia alebo na ne nemajú čas. Svadobná hostina si však žiada práve to. Romantické prostredie, pohodovú atmosféru, príjemnú hudbu, krásnu kvetinovú výzdobu a lahodné jedlo. Vychutnajte si váš deň v pohodlí a na úrovni.

Aby sa vaša svadobná hostina v Ríme mohla začať čo najskôr, bez zbytočných presunov cez rušné ulice veľkomesta, postaráme sa o vaše pohodlie aj v tomto smere. V blízkosti miesta obradu aj ubytovania, s možnosťou večernej prechádzky po centre Ríma, s nezabudnuteľnými fotkami, ktoré zvečnia vaše spomienky natrvalo.

Svadobná hostina v Ríme má svoje čaro po všetkých stránkach. Preto neváhajte a vychutnajte si ju plnými dúškami. Impuls-áci majú viac ako 7-ročné skúsenosti, ktoré vám radi poskytnú.

Vo dvojici, s najbližšou rodinou alebo so skupinou priateľov, akúkoľvek spoločnosť si vyberiete, vždy sa budete môcť cítiť

Aspoň jeden deň princeznou …

Svadobná hostina v Ríme

Viac info o svadbe v Ríme

Vaše svadby v Ríme s IMPULSom

Páčia sa Vám naše služby? Kontaktujte nás