Palmová riviéra je bohatá na históriu, umenie, tradície, mimoriadnu kuchyňu a rozprávkovú prírodu. No nie je to len pláž a azúrové more. Vašu svadbu na Palmovej riviére môžete oslavovať v rôznych podobách a štýloch:

Svadba vo vidieckom štýle

pod holým nebom, s morom v pozadí

Vnútrozemie ponúka novomanželom, ktorí chcú osláviť svoju lásku v kontakte s prírodou, nádherné scenérie a romantickú atmosféru. Táto exkluzívna reštaurácia s ubytovaním vo vidieckom štýle je priam predurčená na oslavu lásky a romantické pobyty, nachádza sa iba 3 km od mora a pýši sa fascinujúcim výhľadom na more.

Svadba na pláži

hostina v plážovej reštaurácii – s vánkom vo vlasoch

Pokiaľ snívate o svadbe plnej zábavy, kvalitného talianskeho jedla, hudby a elegancie, ste na správnom mieste. Svadobná hostina na terase nad mestom s dych vyrážajúcimi výhľadmi. A to nielen na úvod, ale počas celého večera.

Exkluzívna luxusná vila pre svadby

ako pre princeznú

Nádherná zrekonštruovaná vila z roku 700 Vám a Vašim hosťom určite vyrazí dych! Maximálna elegancia, luxus a relax. Romantická prechádzka v parku, výhľad na more…predstavte si, ako na terase krájate svadobnú tortu a o pol noci obdivujete veľkolepý ohňostroj. Po náročnom svadobnom dni si môžete zregenerovať telo a myseľ v relaxačnej miestnosti.

Aspoň jeden deň princeznou …

Svadobná párty s príchutou exotiky

Svadba v Taliansku s IMPULSom

Páčia sa Vám naše služby? Kontaktujte nás