Historické mestečko Paphos na ostrove Cyprus je ideálnym miestom pre Vašu svadbu a má skutočne čo ponúknuť. More, slnko, romantické prostredie, robia Cyprus vhodným svadobným ostrovom. Pokiaľ plánujete na Cypre stráviť viac ako len pár svadobných dní, úplne s vami súhlasíme. Svadobná cesta je zaslúženým oddychom po prípravách na svadbu a svadba spojená so svadobnou cestou na jednom mieste je ideálnym riešením.

Svadobná cesta na ostrove Cyprus:

individuálny pobyt / pobyt pre skupinu
sladké leňošenie pri mori
romantické prechádzky
kulinárske dobrodružstvá
poznávanie ostrova – so sprievodcom alebo individuálne

Doplnkové služby:

transfery z letiska/ na letisko
prenájom auta
výlety po ostrove
doplnkový program

Kontaktujte svadobnú agentúru pre bližšie info a zabezpečte všetko potrebné včas, aby bola vaša svadobná cesta bez starostí a zaslúženým oddychom po prípravách svadby. A aby ste sa mohli aj po svadbe cítiť

Aspoň jeden deň princeznou …

Svadobná cesta na Cypre

Svadobná cesta na ostrov Cyprus, Paphos

Mesto Paphos sa nachádza len 10 km od letiska v Paphose, čo predstavuje 15 minút jazdy autom, prípadne hodinu jazdy z letiska v Larnake. Šarm letoviska v kombinácii s jeho unikátnou históriou ho robia obľúbeným miestom turistov. Mesto pozostáva z dvoch oddelených častí – pobrežná časť, známa ako Kato Paphos a mesto ako také, známe ako Pano Paphos.

Mesto Paphos charakterizuje klasický štýl budov, ktoré sa nachádzajú v hornej časti mesta. Tu môžete nájsť nákupnú zónu plnú darčekov a suvenírov. Dolná časť mesta Paphos, známa ako Kato Paphos je situovaná pri mori v prístave. Tradičné rybie taverny, luxusné hotely a tiež mnoho suvenírových obchodov a obchodíkov vytvárajú atmosféru dolnej časti mesta. V prímorskej časti Paphosu sa nachádza aj množstvo archeologických pamiatok.

Páčia sa Vám naše služby? Kontaktujte nás