Budú súčasťou vašej svadobnej oslavy aj menší, malí či dokonca najmenší účastníci? Aby bola vaša svadba zážitkom aj pre nich, svadobná agentúra Impuls sa postará o všetko potrebné, čo poteší aj detskú dušičku. Deti na svadbe určite nie sú prekážkou, práve naopak, milým spestrením. Rovnako baby sitting na svadbe nie je len záležitosťou zahraničných osláv. Môžete si ho kľudne dovoliť aj Vy.

Detský kútik plný hračiek, súťaže a hry a k tomu starostlivé baby sitterky umožnia vašim hosťom zúčastniť sa vašej svadby naplno, s pocitom, že o ich drobca je dobre postarané.

Najmenší prirodzene potrebujú ísť spinkať skôr ako sa svadobná zábava skončí. Aby ich rodičia neprišli o to najlepšie, baby sitterky sa postarajú aj o uloženie detičiek do postieľky a zostanú s nimi pokiaľ to bude potrebné.
Že drobci prídu zo zahraničia a nebudú rozumieť? Nemajte obavy. Naše kočky myslia na všetko. Aj na to, ako sa dorozumieť a zabaviť aj cudzojazyčných juniorov.

Bude Vás zaujímať: Deti na svadbe, Svadba s bábätkom

Baby sitting na svadbe

Ak teda ešte stále váhate, či na vašu svadbu pozývať aj rodinky s deťmi, už nemusíte mať obavy, že by bol všade hluk a neporiadok. Babysitting na svadbe je určite vhodným riešením, ktoré vám umožní, aby ste si vašu svadbu užili vy, aj vaši hostia. Zároveň to bude skutočne baby friendly wedding:o).

Poskytneme vám baby sitting pre vašu svadbu, pri ktorom starostlivosť o najmladších účastníkov spočíva v nasledovných službách:

Baby sitting-ové služby

♥ priestranný apartmán s detskou postieľkou a inou výbavou
♥ detská stolička pri stole
♥ separé stôl pre deti
♥ detské menu
♥ detský dezert alebo mini tortičky pre najmenších
♥ baby sitting – skupinový alebo individuálny
♥ detský kútik s hračkami
♥ hry, súťaže, tance a účasť na zábave
♥ detský kočík či špeciálna strava tiež nie sú prekážkou

Pokiaľ máte drobca Vy, postaráme sa aj oňho. Individuálna opatrovateľka Vám umožní užiť si Váš deň naplno a zároveň mať svojho anjelika vždy nablízku. Tak neváhajte! Pokiaľ Vy alebo Vaši hostia potrebujú niektoré z uvedených služieb, dajte nám o nich vedieť . Radi pripravíme nezabudnuteľný deň nielen pre vás, ale aj pre vašich najmenších. Baby sitting na svadbe je ideálnym riešením ako sa zabaviť bez starostí o najmenších.

Myslíme aj na detičky

Páčia sa Vám naše služby? Kontaktujte nás