Čo obnáša organizácia svadby?

Usporiadať a zorganizovať svadobný deň nie je len radosť, ale aj veľa starostí. Vysnívané svadobné šaty, krásne prestreté stoly, lahodné svadobné menu a svadobná kvetinová výzdoba… to je len začiatočné pozlátko týkajúce sa organizácie Vašej svadby. Okrem toho je nevyhnutné venovať sa administratívnej príprave dokumentov, obradu, organizácii dopravy a ubytovania, tlačovinám, rozposlať svadobné oznámenia, evidovať zúčastnených hostí, riešiť mnohé požiadavky a početné zmeny svadobných hostí a ….

Je toho veľa, čo je nutné naplánovať, pripraviť a zorganizovať tak, aby sa Vaša predstava krásnej svadby naplnila. Zo skúseností je potrebné plánovať, pripraviť, zabezpečiť a kontrolovať okolo 50 bodov. Každý z týchto bodov si vyžaduje prípravu, organizovanie, vypisovanie formulárov, mailovanie, telefonovanie a predovšetkým niekoľko osobných stretnutí s každým dodávateľom. Táto činnosť prináša so sebou aj veľa stresu a občas aj nepríjemných situácií.

Pomôžeme Vám zorganizovať Vašu svadbu čiastkovo alebo kompletne. Stačí sa len rozhodnúť.

Organizácia svadby

Čiastková organizácia svadby

Pokiaľ máte vo vlastnej réžii možnosť zaobstarať si napr. svadobné zákusky, či hudbu, alebo si sami chcete vybrať svadobné šaty a obrúčky, urobte tak. Ostatná organizácia Vašej svadby bude na pleciach Vašej svadobnej agentúry.

Organizácia svadby s agentúrou

Pokiaľ si nielen Vy, ale aj Vaši najbližší chcú vychutnať Vašu svadbu bez akýchkoľvek starostí, kompletná organizácia Vašej svadby zverená do rúk odborníkov je to pravé pre Vás. Organizácia Vašej svadby na kľúč Vám a Vašim blízkym umožní vychutnať si Váš deň bez starostí.

Ak uprednostňujete pohodlnejšie a komplexnejšie riešenie, povedzte nám Vaše predstavy a požiadavky, organizácia Vašej svadby bude pre nás cťou a pre Vás zábavou.

Či nám zveríte vašu svadbu čiastkovo alebo kompletne, zorganizujeme ju podľa Vašich predstáv. A umožníme Vám cítiť sa

Aspoň jeden deň princeznou …

Bude vás zaujímať:

Plánovanie svadby
Svadba na kľúč
Svadba od A po Z
Organizácia Vašej svadby s nami

Páčia sa Vám naše služby? Kontaktujte nás