• Program pre hostí

  program_pre_svadobnych_hosti_impulsAko zabaviť hostí pred obradom, počas svadobnej zábavy či po svadobnom dni? Ak chystáte dlhšiu ako niekoľkohodinovú svadobnú oslavu, alebo ak očakávate hostí zo zahraničia, ktorí s vami radi strávia celý víkend, postarajte sa o ich program v cudzom svete a ukážte im niečo viac. Niečo (ne)tradičné, niečo slovenské, niečo zážitkové, jednoducho niečo, na čo budú spomínať aj dlho po svadbe. A nezabudnite na jazykové mutácie :).

  Viac info
 • Svadobné holubice

  svadobne_holubice_impulsKrásny symbol lásky a nádeje vhodný nielen na svadbu, ale aj inú oslavu či výročie dodá vašej svadbe ten správny šmrnc. Svadobné holubice svojou snehobielou farbou a nevinným výrazom roztopia ľady aj tých najmenej zainteresovaných a pre Vás budú pekným posolstvom viery do nového spoločného života. Vypustené na nádvorí zámku, pred kostolom či na lúke, biele svadobné holubice vyznejú v akomkoľvek exteriéri.

  Viac info
 • Svadobné oznámenia

  svadobne_oznamenia_impulsJednoduché, rafinované, vintage aj moderné, vzorové či na mieru – s miestom svadby alebo vašou fotkou, svadobné oznámenia vieme prispôsobiť štýlu vašej svadby. A v rovnakom dizajne môžete mať aj všetky ostatné svadobné tlačoviny – programové karty, menu a nápojové karty, zasadací poriadok, menovky, ďakovné karty či kartičky na výslužky. Stačí zadať Vaše požiadavky, o pozitívny výsledok sa radi postaráme.

  Viac info
 • Svadobné poháre

   

  svadobne_pohare_impulsPoháre, z ktorých si prvý krát pripijete ako manželia, by mali mať osobitné čaro. Svadobné poháre na váš prípitok by sa preto mali odlišovať od pohárov pre hostí. Ponúkame Vám peknú a trvácnu pamiatku, ktorá Vám aj po rokoch pripomenie Váš svadobný deň. Svadobné poháre rôznych typov a veľkostí z kvalitného slovenského skla. Svadobné poháre je možné zdobiť pieskovaním Vašich mien, dátumu svadby a rôznych motívov.
  Viac info

 • Svadobné šaty

  svadobne_satyVybrať tie správne svadobné šaty, ktoré vystihujú Vašu osobnosť a podčiarkujú krásu nevesty a navyše korešpondujú s prostredím a štýlom svadby, vôbec nie je jednoduché. Pokiaľ sa Vám to všetko zdá časovo náročné, nechajte si poradiť. Svadobné salóny renomovaných značiek Vám radi pomôžu aj s tým najmenším detailom. Tak sa svadobné šaty a ich výber nestanú pre Vás nočnou morou, ale príjemným zážitkom.

  Viac info
 • Líčenie na svadbu

  licenie_na_svadbu_impulsZverte sa do rúk našich odborníkov, odmenou Vám budú komplimenty počas celého dňa. Profesionálny účes, dokonalý make-up, zladená manikúra a pedikúra pristanú každej neveste. Rovnako aj svadobné mamy, družičky, či iné dámy sú vítané. Pritom nemusíte chodiť z jedného salónu do druhého, či všetky stáť v rade. Svadobné kozmetické služby v deň Vašej svadby či tesne pred môžete absolvovať pod jednou strechou.

  Viac info
 • Svadobná cesta

  svadobna_cesta_impulsZaslúžený oddych po náročnom svadobnom plánovaní a čas len pre vás dvoch, si po svadbe určite zaslúžite. Pokiaľ sa má Vaša svadobná cesta niesť v duchu skutočnej romantiky, bezstarostných potuliek starými uličkami, skvelého jedla, bezkonkurenčnej kávy a dezertov a navyše neodolateľnej atmosféry, radi Vás zavedieme na miesto, ktoré Vám ponúkne všetko.

  Viac info
 • Baby sitting na svadbe

  deti_na_svadbe_impulsDeti na svadbe nie sú príťažou, ale jej spestrením. Pokiaľ je o ne dobre postarané. Ak má väčšina Vašich priateľov malých potomkov, bez ktorých by sa Vašej svadby nezúčastnili, prípadne ak aj Vy máte svoj malý zázrak, vyjdite všetkým v ústrety. Zabezpečte baby sitting a doprajte deťom užiť si svadbu podľa ich predstáv a rodičom oslavovať s Vami s ratolesťami nablízku. Baby sitting na svadbe je jednoduché a efektívne riešenie.

  Viac info
 • Tematická svadba

  tematicka_svadbaNebavia Vás klasické svadby s ľudovými tradíciami? Zamerajte sa na niečo výnimočné, Vám blízke a Vašim blízkym netradičné. Zvoľte si tému svojej svadby a zahrajte si v hlavnej úlohe. Vyberte zaujímavé miesto, netradičné kulisy, adekvátne menu či zaujímavý program a spravte z Vašej svadby kultový event, na ktorý nikto nezabudne. Radi sa postaráme o realizáciu, aby ste si svoj svadobný film mohli užiť v pohode a bez starostí.

  Viac info
 • Svadobné obrúčky

  svadobne_obrucky_impulsSvadobné obrúčky sú jedným zo základných Must Have, bez ktorých by Vaša svadba nemala tú správnu váhu. Svadobné obrúčky si preto nenechávajte na poslednú chvíľu. Myslite aj na to, že obrúčky bude potrebné upraviť na mieru, prípadne vygravírovať. Ponúkame Vám exkluzívne svadobné obrúčky z ušľachtilých materiálov a elegantných tvarov, ktoré odrážajú najnovšie módne trendy, ale aj klasiku, ktorá pretrvá.

  Viac info

Páčia sa Vám naše služby? Kontaktujte nás