Oficiálnu časť dňa máte za sebou, teraz Vás čaká už len zábava. Heslo nastávajúcich hodín znie: Poriadne to osláviť! Vaša svadobná hostina by mala byť o zábave, pohode, dobrej nálade… K tomu všetkému do veľkej miery prispieva vhodné miesto, na ktorom sa bude Vaša svadobná recepcia odohrávať. Miesto svadby preto vyberajte starostlivo.

Pri výbere miesta na svadbu zvážte termín Vašej svadby, počet hostí a vzdialenosť od miesta obradu. Je to Vaša svadba, no brať do úvahy aj pocity hostí nie je na škodu. Určite chcete, aby sa aj oni cítili príjemne. Svadobná hostina na správnom mieste totiž udá správny smer celej oslavy.

Slávnostná svadobná oslava na zámku, hrade, či v kaštieli, svadobná recepcia v reštaurácii, v hoteli, alebo v záhrade či svadba pod bielym svadobným stanom? Nič nie je nemožné. Všade sa môžete cítiť

Aspoň jeden deň princeznou …

Svadobná hostina

Svadobná hostina v zahraničí

Ak snívate o svadbe inkognito, prípadne skutočne len v kruhu najbližších alebo Vám jednoducho imponuje iné prostredie, jedným z riešení je svadba v zahraničí.
Vaša svadobná hostina v zahraničí sa môže odohrávať v nasledovných destináciách:

♥ Svadba v Ríme

♥ Svadba na ostrove Cyprus

Svadba v zahraničí na pláži, na jachte, vo vile, v záhrade, na hrade, či svadobná hostina v hoteli, alebo typickej reštaurácii. Kdekoľvek si vyberiete miesto Vašej svadobnej hostiny, radi Vám pomôžeme s prípravami Vašej vysnívanej svadby. Kontaktujte svadobnú agentúru pre bližšie info a aktuálne možnosti.

Páčia sa Vám naše služby? Kontaktujte nás