• Plánovanie svadby

  planovanie_svadby_impulsPlánujete svadbu zo zahraničia, svadbu v zahraničí, či svadbu s cudzincom? Pokiaľ áno a pokiaľ aj nie, máme pre vás komfortné riešenie. Ak ste sa rozhodli plánovať svadbu vo vlastnej réžii, no potrebujete pomôcť na úvod či vo finále, aj pre vás máme vhodný variant. Poradíme vám, kedy a kde je najvhodnejšie začať, odporučíme vhodné miesta a termíny pre váš svadobný deň a budeme pokračovať až po Vaše pozitívne referencie :o)

  Viac info
 • Svadobné dokumenty

  svadobne_dokumenty_impulsProces dokumentácie je často strašiakom pri plánovaní svadby s cudzincom či svadby v zahraničí. Pokiaľ však viete, ako na to, vôbec to tak nemusí byť. Svadobné dokumenty je možné vybaviť aj bez stresu a plynulo, bez tápania v mori informácií a bezhlavého chodenia po nesprávnych úradoch. Radi sa s vami podelíme o naše dlhoročné skúsenosti, aby plánovanie vašej svadby bolo bezstresové od začiatku do konca.

  Viac info
 • Organizácia svadby

  organizacia_svadby_impulsPlán je jedna vec, organizácia v praxi druhá. Ak má vaša svadba klapnúť po všetkých stránkach, nestačí zostať pri plánovaní. Pokiaľ aj máte skvelý svadobný plán, no na jeho realizáciu vám nezostáva čas alebo nemáte čas zorientovať sa v teréne, usmerníme vás. Pomôžeme Vám zorganizovať Vašu svadbu čiastkovo alebo kompletne, na Slovensku alebo v zahraničí, podľa Vášho plánu či predstáv. Stačí sa len rozhodnúť.

  Viac info
 • Svadobný koordinátor

  svadobny_koordinator_impulsČi plánujete svadbu s agentúrou alebo vo vlastnej réžii, slovenskú alebo svadbu so zahraničnou účasťou, mať v deň D po ruke niekoho, kto za Vás vyrieši všetky veľké aj malé veci, nekonečné nezodpovedané otázky dodávateľov aj hostí, neočakávané problémy či potrebné improvizácie a dohliadne na každý detail, určite nie je na zahodenie. Len tak si budete môcť užiť váš svadobný deň v pohode a bez zbytočného stresu navyše.

  Viac info

Páčia sa Vám naše služby? Kontaktujte nás