Vaša svadobná kytica

Svadobná kytica podčiarkuje osobnosť nevesty. Vaša kytica na svadbu doladená k svadobným šatám zvýrazní Vašu krásu. Pokiaľ sa chystáte v tento svadobný deň hádzať kyticu hneď po svadobnom obrade, zaobstarajte si aj jej zmenšenú kópiu určenú len na hádzanie, aby ste zvyšok dňa nezostali bez ozdoby. Nevesta a svadobná kytica predsa patria k sebe.

Svadobná kytica ako aj iné kvety a kytice od svadobnej agentúry Impuls vždy pochádzajú z jedného zdroja, čím spolu ladia do posledného detailu. Celá svadba tak sleduje jednotnú líniu a pôsobí uceleným dojmom.

Kytice pre družičky

Aby Vaša svadba bola zážitkom aj pre tých najmenších, nezabudnite na malé slečny, ktorým tiež patrí do ruky kytička alebo košík s lupienkami. Veľkým družičkám pripravíme kvet, kvetinový náramok, alebo kyticu ladiacu so všetkým ostatným.

Svadobná kytica

Kytice pre svadobné mamy

Vhodná kytica by nemala chýbať ani svadobným mamám. Čerstvé kvety objednané práve pre Vás priamo z Holandska urobia radosť každej žene. Vaša svadba tak bude nielen pekným, ale aj voňavým zážitkom.

Svadobné pierka

Svadobné pierko pre ženícha, pierka pre starejšieho, otcov a ostatných svadobčanov zladíme podľa kytice nevesty. Vaša svadba tak nadobudne ucelený dojem.

Páčia sa Vám naše služby? Kontaktujte nás