z Bratislavy

28. Máj 2022

Svadba v Meridiane, Bojnice

Pekný deň prajeme,

Svadbu sme s Adamom plánovali vyše roka.

Žijeme spolu v Bratislave už niekoľko rokov, máme tu rodinu a priateľov. Polovica Adamovej rodiny pochádza z okolia Nitry, preto sme od začiatku plánovania vedeli, že budeme chcieť týchto hostí ubytovať. V okolí Bratislavy sme boli pozrieť niekoľko priestorov pre našu svadbu, ale nič nám úplne nesedelo, neokúzlilo. Po cca 3 mesiacoch hľadania na západnom Slovensku sme sa rozhodli, že budeme otvorení aj iným lokalitám a možnostiam. Od začiatku sme mali predstavu o tom, že počas nášho svadobného dňa chceme byť spojení s prírodou, cítiť sa príjemne a uvoľnene a dúfali sme, že rovnaké dojmy budú mať aj naši hostia. Túžili sme mať obrad vonku, v prírode či v parku.

K Meridiane som sa dostala cez viaceré fotografie na weboch a blogoch, konkrétne si pamätám článok z Westwingu s názvom Miesta na svadbu 11 nádherných miest na Slovensku. Rovno sme sa preklikli na stránku Meridiany, násladne Instagram a potom to už išlo veľmi rýchlo :).

Keď sme si po dohode s Tatianou prišli prezrieť priestory, cítili sme presne to, v čo sme dúfali. Príjemné rodinné prostredie kde sa človek cíti vítaný, obklopený príjemnými a milými ľuďmi. V tom čase sme videli už asi 10 rôznych kaštieľov, vinárničiek či hotelov v okolí Bratislavy, takže sme po dohodnutí podmienok vedeli, že sme na správnom mieste a rovno sme podpísali zmluvu.

S celým plánovaním mi veľmi pomáhala Tatiana, keďže sme v okolí Bojníc nepoznali žiadnych dodávateľov. To nám naozaj neskutočne pomohlo. K dispozícii sme mali celý penzión počas svadobného dňa a najbližšia rodina sme sa ubytovali už deň pred svadbou. To bolo skvelé rozhodnutie. Mali sme predsvadobnú večeru, oddýchli sme si a žiadny predsvadobný stres či nepokoj, ktorý sme čakali, že nás môže zaskočiť, sa nekonal. Penzión bol krásny, ďakujeme chyžným za krásne čisté prostredie. V deň svadby všetko prebiehalo úplne hladko, s Adamom sme sa od rána len usmievali a celý svadobný deň prebehol veľmi rýchlo. Všetko bolo presne podľa našich predstáv, všetko prebiehalo tak, ako sme si s Tatianou dohodli.

V prvom rade hrozne moc ďakujeme Georgovi za skvelé jedlo presne podľa našich predstáv. Za možnosť osobného prístupu a za to, že kuchyňa promptne zvládala riešiť výmenu jedál u našich hostí. Všetko ste krásne vyriešili za nás a my sme si mohli užívať večer a jeden druhého. Tatianke ďakujeme za VŠETKU pomoc a organizáciu, nevieme si ani predstaviť, čo by sme bez nej robili :). Ďakujeme Veronike a dievčatám na recepcii za bezchybné riešenie všetkých záležitostí s ubytovaním, všetci hostia boli veľmi spokojní. Ďakujeme veľmi pekne Patrikovi Kuckovi za všetko, čo nám umožnil, v neposlednom rade za možnosť ubytovať aj našich psíkov.

Pozdravujeme Ninku a ďakujeme za čarovné posty a marketing, ktorý nás pritiahol do Meridiany až z Bratislavy. Celý náš pobyt bol neskutočne pohodový, po svadbe sme si u Vás ešte deň oddýchli a spracovali tento krásny zážitok. Nemohli sme vybrať lepšie miesto. Určite sa k Vám radi neraz vrátime a spravíme si výlet do Bojníc.

Ďakujeme Vám.

Pozdravujú Nina a Adam Pribeloví

Svadba v Meridiane, Bojnice – Fotogaléria