Cyprus ponúka mnoho zaujímavých a netradičných miest, kde môžete osláviť váš svadobný deň. Vaša svadobná hostina na Cypre sa môže odohrávať:
v rôznom štýle – typicky cyperskom alebo medzinárodnom, v komornom aj vo veľkom

v rôznom rozsahu – od welcome drinku pred obradom, cez slávnostný obed či večeru formou bufetu i servírovania

na rôznych miestach

Miesta svadobnej hostiny na Cypre

slávnostnú reštauráciu
typickú miestnu tavernu
hotelovú záhradu či terasu
altánok pri mori, v ktorom ste uzavreli sobáš
svadbu na jachte
luxusný golfový klub

alebo iné miesto

 ♥

Svadobnú hostinu na Cypre pre vás usporiadame v blízkosti miesta obradu a miesta vášho pobytu, aby ste nestrácali čas cestovaním a mohli si naplno vychutnávať váš deň. Svadobná agentúra Impuls má pre vás lokály, v ktorých si vašu svadobnú hostinu užijete vo dne aj v noci.

Vaša svadba bude jedinečná a Vy sa budete cítiť

Aspoň jeden deň princeznou …

Svadobná hostina na Cypre

Svadobné menu na Cypre

Svadobná hostina na ostrove Cyprus so slávnostným svadobným menu cyperskej či medzinárodnej kuchyne vám umožní oslavovať naplno. Máte chuť na zobkavé mezze pre dvoch či celú skupinu? Uprednostníte bohatý bufet s domácimi špecialitami alebo sa necháte obslúžiť lahôdkami medzinárodnej kuchyne? Nič nie je nemožné.

K tomu preslávené Ouzo, víno, sladké dezerty a syry a svadobná hostina môže začať. Vyskúšajte pravé grécke dezerty namiesto svadobnej torty alebo minitortičky pre dvoch. Ak túžite po pravej svadobnej niekoľkoposchodovej marcipánovej torte, aj tú môžete mať. Alebo cup cakes – torta z minitortičiek pre všetkých hostí.

Či zavítate na Cyprus len vo dvojici, spolu so svedkami, s najbližšou rodinou či aj so zástupom kamarátov, pre každú skupinu máme optimálne riešenie, aby vaša svadobná hostina bola nezabudnuteľná nielen pre vás, ale aj pre všetkých zúčastnených.

Vyberte si svadobné menu podľa vašich predstáv alebo sa nechajte inšpirovať. Na Cypre ešte nikto hladný nebol. :)

Páčia sa Vám naše služby? Kontaktujte nás