♥ Snívate o svadbe ako z filmu?

Napíšeme pre Vás vysnívaný scenár

s Vami v hlavnej úlohe

Od Alpských jazier, cez malebné Toskánsko, historické veľkomestá, až po morské pobrežie, máme pre Vás dychberúce miesta dýchajúce romantikou, ktoré Vás nenechajú ľahostajnými. Ani nás nenechali a to už máme niečo svadobné za sebou.

Svadba v Taliansku = zážitok zaručený

Kto by ich nemiloval? Taliani sú snáď jedni z mála, ktorí dokážu aj z chaosu vyčarovať nezabudnuteľné zážitky. Aj na vašu svadbu. A aj napriek našej tabuľkovej organizovanosti a poriadkumilovnosti, ktorá podľa nás pri plánovaní svadby musí byť, nakoľko svadba je o detailoch, Taliani neraz presvedčili aj nás, že uvoľneným sa ľahšie kráča svetom, aj svadobnými prípravami. A nakoniec, všetko vždy dobre dopadlo a spomíname dodnes.

Áno, máme priamo na mieste v Taliansku slovenské svadobné koordinátorky, aby sme Vám to čo najviac uľahčili a aby ste počas svojho svadobného dňa mali čo najväčšie pohodlie. Takže sa nemusíte obávať, že sa budete musieť namiesto vychutnávania Prosecca a svadobnej atmosféry venovať obháňaniu lokálnych dodávateľov. To by sme vám neurobili.

Vaša svadba v Taliansku v našom podaní nebude dezorganizovaná, práve naopak. Atmosféru talianskeho naturelu však precítite do špiku kostí, nech budete akokoľvek pripravený. A do istej miery je to aj dobre. Zážitok bude totiž o to intenzívnejší a o to na svadbe ide. Vychutnať si ju naplno, so všetkým, čo prináša. Aby ste mali na čo spomínať aj po rokoch, lebo svadobný deň vždy ubehne akosi o dosť rýchlejšie ako bežný.

Prečo svadba v Taliansku?

♥  Neopakovateľná atmosféra – od prírodných po historické atrakcie, kuchyňu, hudbu, nevynímajúc temperament…

♥  Len niekoľko hodín cesty – na krásne pláže či iné rozprávkové miesta nemusíte letieť cez pol sveta.

♥  Úžasné kulisy – plážové i mestské…všetky ideálne na neopakovateľné svadobné fotky.

♥  Lahodná kuchyňa – Taliani sú gurmáni do/ od špiku kostí a rovnako srdečne obslúžia aj vás a vašich hostí.

♥  Romantická hudba – podnecujúca romantické emócie tiež patrí k svadobnému dňu.

♥  Svadba a svadobná cesta v jednom.

♥  Svadba bez vašich starostí – presne taká, aká má byť.

 ♥

Plánujte svadbu v Taliansku s nami!

A dovoľte si cítiť sa

Aspoň jeden deň princeznou…

S príchutou talianskeho temperamentu

 ♥

Páčia sa Vám naše služby? Kontaktujte nás