bojnice_svadba

Malé kúpeľné mestečko s romantickým zámkom uprostred Slovenska, to sú Bojnice. Ideálne miesto, kde sa môže odohrávať aj Vaša svadba. Bojnice sú známe svojím zámkom, kúpeľmi a príjemnou atmosférou. A práve preto sú veľmi obľúbené ako miesto svadby.

Výhody svadby v Bojniciach

Bojnice ponúkajú nasledovné výhody, vďaka ktorým bude Vaša svadba komplexná a bezstarostná:

♥ výhodná lokalita uprostred Slovenska – Bojnice sú situované v strede Slovenska, preto bude Vaša svadba dostupná pre všetkých hostí rovnako.

♥ široké možnosti ubytovania pre svadobných hostí – Bojnice Vám ponúkajú apartmány, penzióny a hotely od 2 – 4****. Určite si vyberie každý.

♥ možnosti individuálneho programu – prehliadka zámku, prechádzka, či kúpanie v kúpeľoch, návšteva ZOO, nakupovanie v Prievidzi, alebo len bezstarostné sedenie v kaviarni, to všetko majú Bojnice pripravené pre Vás a Vašich svadobných hostí. Bez potreby organizovaného programu. Takže svadobní rodičia sa nemusia o hostí po celý čas starať a aj oni si môžu vychutnať Vašu svadbu v Bojniciach bez starostí.

♥ všetko v pešej vzdialenosti od zámku – toto je veľká výhoda, ktorú Vám Bojnice ponúkajú, hlavne počas svadobnej hostiny priamo na zámku. Keďže Vaši hostia nepotrebujú transfer do hotelov, Vaša svadba môže prebiehať nerušene.

♥ jeden z najromantickejších zámkov v strednej Európe – v neposlednom rade majú Bojnice jeden z najromantickejších zámkov široko ďaleko, ktorý je zároveň natoľko reprezentatívny, že sa ním môže pýšiť celé Slovensko. Vaša svadba na Bojnickom zámku bude skutočne jedinečná a Bojnice ju svojou atmosférou len podporia.

Vďaka rekonštrukcii námestia a okolia Bojnického zámku sú Bojnice teraz ešte viac ako kedykoľvek predtým vhodné pre Vašu svadbu. Zvoľte si Bojnice za miesto Vašej svadby. Určite neoľutujete.

bojnice_svadba

Svadba v Bojniciach počas celého roka

Na jar celá alej pod zámkom, rovnako ako zámocký park a kúpele kvitnú a všetko nádherne vonia. Vtedy bude Vaša svadba v Bojniciach svieža a prevoňaná. V lete žijú Bojnice a ich kaviarne a reštaurácie na terasách a zámocké priestory sú príjemne chladivé. Svadobné fotografie pri jazierkach v kúpeľoch poskytujú nezabudnuteľnú atmosféru. Pokiaľ máte radi hviezdny pocit, letná svadba je pre Vás.

Na jeseň , keď zámocký park zmení farbu, všade šuchocú žlté listy, v ktorých zámok ešte viac vynikne, bude Vaša svadba v Bojnicich krásne farebná. A keď zimný zámok stúpa z rannej hmly, jeho veže sú pokryté snehovými čiapočkami a všade tíško sneží, Vám Bojnice zaručia, že Vaša zimná svadba , bude neskutočne romantická. Navštívte Bojnice v ktoromkoľvek ročnom období. Určite si ich zamilujete. Nielen Bojnický zámok, ale celé Bojnice Vám vďaka svojej očarujúcej atmosfére pomôžu k tomu, aby bola Vaša svadba nezabudnuteľná. A Vy sa budete môcť cítiť

Aspoň jeden deň princeznou …

Páčia sa Vám naše služby? Kontaktujte nás