• Sobáš

  sobas_impulsSpečatený svadobným bozkom a obrúčkami, svadobný obrad civilný či cirkevný, každý jeden môže byť výnimočný. Do úvahy prichádza aj symbolický svadobný obrad či obnovenie manželského sľubu priamo na Bojnickom zámku. Ak snívate o svadbe inkognito, len v kruhu najbližších alebo Vám imponuje iné prostredie, jedným z riešení je svadba v zahraničí, s ktorou Vám tiež radi pomôžeme.

  Viac info
 • Svadobné ubytovanie

  svadobne_ubytovanie_impulsModerný alebo s nádychom histórie, svadobný apartmán je ideálnym miestom pre oslavu Vašej svadby. Pokiaľ hľadáte ubytovanie pre svadobných hostí, odporučíme Vám pohodlné ubytovanie v pešej vzdialenosti od zámku, s možnosťou spoločných posvadobných raňajok. Myslíme aj na praktické detaily – karty s programom svadby priamo na izbách či zaujímavé informačné materiály o Slovensku pre zahraničných hostí.

  Viac info
 • Svadobné menu

  svadobne_menu_impulsAko by mala chutiť vaša svadba? Pomôžeme vám nakombinovať svadobné menu do posledného detailu. Od večere pred svadbou, cez uvítacie občerstvenie pred sobášom, welcome drink po sobáši, hlavné svadobné menu či slávnostný bufet, až po rozlúčkový brunch alebo obed. Vhodne zladené chody a nápoje, čerstvé sezónne suroviny, gastronomické novinky a vždy niečo malé navyše spraví z vašej svadby skutočný gastronomický zážitok.

  Viac info
 • Svadobné torty

  svadobne_torty_impulsSvadobná torta nie je len o symbolike, hoci aj o nej. Sladká bodka na záver svadobného menu by mala byť skutočne výnimočná bez ohľadu na jej poschodové či vizuálne prevedenie. Doplniť svadobné menu tým správnym dezertom v podobe svadobnej torty je preto vhodné dôkladne premyslieť. Ako na to, aby nielen vizuálne zažiarila, ale sa aj efektívne minula a zároveň bola ospevovaná aj po oslave, Vám radi poradíme.

  Viac info
 • Svadobná hostina

  svadobna_hostina_impulsVo veľkom či malom štýle i počte, slávnostná svadobná hostina na zámku, hrade či v kaštieli, svadobná recepcia v reštaurácii, v hoteli alebo svadba pod bielym svadobným stanom? Alebo je vašou vysnívanou svadba inkognito, vo dvojici, prípadne skutočne len v kruhu najbližších? O akejkoľvek svadobnej hostine snívate, radi Vám vyjdeme v ústrety. Počet hostí nie je prekážkou a ostatné tiež spoločne doladíme.

  Viac info
 • Svadobná doprava

  svadobna_doprava_impulsVhodne zvolená svadobná doprava podčiarkne charakter celej svadby. Aby však nebola len pekná, ale aj praktická, navyše vhodná za každého počasia, nechajte si poradiť.

  A postaráme sa aj o dopravu Vašich hostí. Zabezpečíme im transfer z letiska i na letisko, prepravu na sobáš, aj po svadobnej hostine. Stačí zadať Vaše požiadavky na veľkosť potrebnej prepravy, detaily doladíme za Vás.

  Viac info
 • Svadobný fotograf a kameraman

  svadobne_foto_video_impulsNepodceňujte zaznamenanie Vašej svadby, ktoré Vám svadobné foto a video ponúka. Neskôr by ste to mohli ľutovať. Všetko ubehne naozaj rýchlo a pekné momenty sa už nikdy nevrátia. Bola by škoda nezaznamenať ich a nemôcť si ich opätovne pripomenúť Venujte preto výberu dodávateľov pre Vaše svadobné fotgrafie a video náležitú pozornosť a svadobných hostí nechajte radšej oddychovať či oslavovať spolu s Vami.

  Viac info
 • Svadobná výzdoba

  Dokáže zmeniť charakter celej miestnosti, navodiť tú správnu svadobnú atmosféru až vyraziť dych. Tá pravá svadobná výzdoba je ako čarovná víla, ktorá by na Vašej svadbe určite nemala chýbať.

  Či potrebujete svadobnú výzdobu kostola, výzdobu svadobnej sály či dekorácie na svadobné auto, aktuálne aj špeciálne výzdoby Vám radi odporučíme aj zrealizujeme.

  Viac info
 • Svadobná kytica

  svadobne_kytic_impulsOzdoba každej nevesty by mala byť vyberaná náležite jej postave, šatám, štýlu svadby… Nie je to až také jednoduché, preto si jednoducho nechajte poradiť. Od kvetov, cez farbu, tvar a veľkosť kytice až po detaily do nej zapracované. Rovnako zlaďte aj svadobné mamy, družičky, ženícha, družbov či ostatných pánov, aby bola celá svadba jednoducho kvetinovo dokonalá.

  Viac info
 • Svadba v zahraničí

  svadba_v_zahranici_impulsLáka vás svadba za hranicami nielen všedných dní? Svadba v zahraničí nemusí byť len vo vzdialenej exotike. Rovnako exotická môže byť aj svadba v európskych destináciách. Spojte sobáš so svadobnou cestou v Ríme či na cyperskej pláži a vychutnajte si svadbu vo dvojici alebo s najbližšími. Jednoduchá svadba v zahraničí alebo svadba all inclusive, civilný aj cirkevný sobáš v zahraničí, to všetko môžete mať bez starostí.

  Viac info
 • Svadobné zákusky

  svadobne_zakusky_impulsChutné domáce svadobné zákusky alebo netradičné sladkosti na Vašej svadbe nesmú chýbať. Nechajte však svadobné mamy a staré mamy oddychovať. Objednajte si svadobné zákusky včas a tešte sa na svadbu bez starostí. Pomôžeme Vám vyhnúť sa problémom ako a kde Vaše svadobné zákusky skladovať, prevážať, prenášať… a postaráme sa, aby Vaše svadobné zákusky boli skutočne sladkým spestrením Vašej svadby.

  Viac info
 • Cup cakes na svadbu

  svadobne_cupcakes_impulsNetradičné, malé, milé koláčiky veľkosti šáločiek – cup cakes, skvele dochutené a krásne vyzdobené často predstavujú malé umelecké dielka, ktoré lákajú k zahryznutiu. Pokiaľ neholdujete tradičným krémovým zákuskom, ktoré dostať vždy a všade, vyšperkujte svoj sladký bufet či candy bar týmito skvostami. A nemusí ísť len o ne. V ponuke je aj mnoho ďalších oku aj chuti lahodiacich mini verzií.

  Viac info

Páčia sa Vám naše služby? Kontaktujte nás