Ako mať každú minútu svadobného dňa pod kontrolou?

Ako na nič nezabudnúť a zároveň si to užiť naplno?

Je svadobný deň skutočne koncom svadobného plánovania?

Váš svadobný koordinátor myslí na každý detail – od svadobných tlačovín, cez vankúšik na obrúčky, rozostavenie družičiek a mnoho iných drobností, ktoré spravia Váš deň kompletným, výnimočným a bezstresovým.

Svadobný koordinátor vás bude sprevádzať po celý deň a dokonca aj skôr či neskôr – od Vášho príchodu na Slovensko, až po Váš odlet. Postará sa aj o vašich svadobných hostí, aby sa na novom mieste či dokonca v cudzej krajine necítili stratení. Naši skúsení a anglicky hovoriaci koordinátori držia ochrannú ruku nad všetkým, aby pre vás zabezpečili perfektný deň, na ktorý budete spomínať len v dobrom.

Zabezpečte si koordináciu svadby včas a užite si ju ako princezná.

Služby svadobného koordinátora

♥ svadobný koordinátor pred svadbou

♥ svadobný koordinátor počas svadobného dňa:

  • do svadobnej recepcie
  • alebo počas celej svadobnej recepcie

♥ svadobný koordinátor po svadbe

Svadobný koordinátor

Svadobný koordinátor
od agentúry Impuls

Čo hovoria na Impulsáckeho svadobného koordinátora naše nevesty?

Petra a Slavo, 14. August 2015 – Letná svadba v Bojniciach

Zariadia všetko, prispôsobia sa a dbajú na detaily, ktoré by Vás ani vo sne nenapadlo, že existujú :o).
Pani Tatiana je bezkonkurenčná a najlepšia. Zariadi naozaj všetko tak, že máte pocit, že sa venovala iba Vám. Samozrejme nezabudla ani na milé darčeky pre naše detičky.

Zobraziť celú referenciu…

Lucia a Gabriel, 25. Júl 2015 – Svadba vo dvojici – Bojnice

Profesionáli ako sa patrí, p. Tatiana myslela na každučký detail. Dokonca nám na druhý deň zabezpečila raňajky na izbu :)
Všetko bolo dokonale zorganizované, vďaka čomu sme boli počas nášho veľkého dňa od všetkého odbremenení a naplno sme si to užili.

Zobraziť celú referenciu

Gabika a Peter, 26. Júl 2014 – Svadba zámok Bojnice

Keď sa nás rodina, kamaráti a celé okolie pýtalo, ako sme na tom so svadobnými prípravami, čo nám chýba, či už máme všetko, či nás to stojí veľa času a energie…a milión ďalších otázok, tak sme sa s Petrom vždy iba usmiali a odpovedali: „našou jedinou starosťou je odpovedať na Vaše maily :)

Zobraziť celú referenciu

Miška & Mike, 12th July 2014, Castle wedding in Bojnice

Without your positive attitude to make the impossible possible and an attention to detail in regards to everything, our wedding would never run so smooth and so stress free.

Zobraziť celú referenciu

Oli & Gary, 4th July 2014 – Garden wedding in Bojnice

Pani Tatiana nám pomohla s papierovačkami a vybavila všetko. Dokonca nám doniesla aj deky, keďže sme mali svadbu aj hostinu vonku. Spolupráca bola maximálne profesionálna a zároveň veľmi priateľská a uvoľnená. Každé naše želanie bolo splnené. Mali sme pocit, že sme pre Tatianu tí najdôležitejší a jediní.

Zobraziť celú referenciu

Katka & Richard, 31st May 2014 – Garden wedding in Bojnice

The best decision we made was to hire you! From the moment we first spoke with you, we were comfortable with our decision. You always made it clear that you were available for any questions or concerns we may have throughout the months prior to our wedding. You know every in and out of the whole wedding process. You pay attention to every detail and interacts well with all the family involved.

Knowing that you were there to take care of last minute details gave us peace of mind. Because of your help, our parents were able to enjoy our celebration knowing that everything was being take care of by you. You saved us from a lot of headaches and really allowed us to relax. You made the planning and the actual day run so smoothly.

Zobraziť celú referenciu

Všetky referencie

Objednajte si

svadobného koordinátora

a užite si

svadbu bez starostí

 ♥

Páčia sa Vám naše služby? Kontaktujte nás