Maggie a Fadi z Dubaja

18. December 2010

Svadba Bojnický zámok

O svadbe na Bojnickom zámku som snívala od malička. Som Slovenka, ktorá so snúbencom, Sýrčanom, žije v Dubaji. Naša najbližšia rodina je roztrúsená po celom svete, od USA, cez Anglicko až po Blízky východ.

Mojím snom bola rozprávková svadba, ktorá si uctí obe naše kultúry. Spolupráca so svadobnou agentúrou Impuls predčila všetky naše očakávania. Vďaka ich organizačným schopnostiam, zmyslu pre detail a nadšeniu sme za tri mesiace mali skutočnú rozprávku, kde všetko (miesto recepcie, svadobné šaty, kvety, fotograf, hudba, menu, dekorácia, hotel pre svadobných hostí) zdopovedalo mojim predstavám.

Pri pomyslení na svadbu týždeň pred Vianocami som sa triasla od zimy. Vtedy pani Tatiana zo svadobnej agentúry Impuls povedala: „Nebojte sa budete mať nádhernú, romatickú svadbu. Ešte aj snehové vločky vám vybavím.“

Všetko vyšlo, rozprávka so snehom, zábava do rána, prepojenie našich kultúr v predstavení brušných tanečníc, začepčenie nevesty ľudovým súborom a obrad v Zlatej sále Bojnického zámku…

Svadobnú agentúru Impuls srdečne odporúčame všetkým novomanželom a pri spomienke na našu krásnu svadbu jej zostávame vďační.

Maggie & Fadi

 Svadba Bojnický zámok – Fotogaléria