Janka a Grzegorz zo Škótska

16. Máj 2014

Svadba Zámok Bojnice

S mojím snúbencom sme sa konečne rozhodli povedať spoločné ÁNO po deviatich rokoch spoločného života, lebo sme už veľmi túžili po tom, aby náš vzťah bol oficiálny.
Ja som Slovenka a on je z Poľska, ale žijeme v Škótsku, tak sme si nevedeli predstaviť, ako to zvládneme.
Snívali sme o romantickej svadbe na zámku a vďaka svadobnej agentúre IMPULS sa nám to aj podarilo. Veľmi by sme sa chceli poďakovať manželom Klopčekovcom za krásny svadobný deň. S pani Táničkou sme všetko plánovali na diaľku – dokumenty, fotografa, kameramana, tortu, ubytovanie… Teda, aby som bola presná, tak úplne všetko.
Vždy som jej písala, že je radosť takéto plánovanie a že mi to bude aj chýbať, keď to skončí, lebo ona myslela naozaj na všetko. Príprava, náš svadobný deň, aj všetko, čo bolo potrebné vyriešiť po svadbe, bolo na najvyššej profesionálnej úrovni.
Prežili sme tam krásne chvíle, ktoré by sme bez ich pomoci nikdy nezažili. Odporúčame každému obrátiť sa na nich. Prajeme im zo srdca všetko najlepšie v súkromnom i pracovnom živote.
A my s manželom už len s úsmevom spomíname na jeho ÁNO PROSÍM :-)

Janka a Grzegorz

O čosi neskôr :)

…tak a uz je to tu, balik dnes dorazil do Skotska !!!
Hned som sa velmi potesila, za krasne oslovenie nas dvoch, bolo to velmi mile :) A ked sme otvorili balik, normalne som neverila, aka je ta nasa kniha obrovska, vobec som si neuvedomila, ze bude taka velka, je krasna, prezreli sme hned obidve, su nadherne :) A ked som zbadala tu cokolodu, velmi som sa potesila, to ste trafili 100 bodov, to je moja najoblubenejsia cokolada z mojho detstva, tu nie je sanca takuto kupit.

Dakujeme Vam velmi pekne za vsetko, musim povedat, ze tento rok naozaj dopadol super, sice este nie je koniec, ale uz dufam, ze sa nic nepokazi. Boli to vsetko prijemne stravene dni od prvej chvile planovania, cez prvu navstevu Bojnic, cely svadobny tyzden, svadobny den… A to vsetko mame zvecnene na krasnych fotkach a DVD, no co si viac mozme priat, lepsie to ani nemohlo dopadnut :)

Svadba Zámok Bojnice – Fotogaléria