Svadba

Svadobná agentúra Impuls Vám pomôže s organizáciou toho najdôležitejšieho dňa vo Vašom živote. Sme flexibilní a splníme každé Vaše želanie. S nami si Váš deň s veľkým “D” skutočne užijete! Objednajte si svadbu all inclusive, ktorá začína svadobným plánovaním a končí posledným zamávaním z letiskového autobusu. Svadobná agentúra vám bude vždy po ruke a pomôže vám s plánovaním svadby od úplných začiatkov až do konca, prevedie vás celým plánovacím procesom a podporí vás v každom náročnom rozhodovaní či detaile.

Plánovanie svadby

Poradíme vám, kedy a kde je najvhodnejšie začať s plánovaním svadby, odporučíme vám vhodné miesta a termíny pre váš svadobný deň a budeme pokračovať až po Vaše pozitívne referencie :o)

Svadobný koordinátor

Váš svadobný koordinátor myslí na každý detail – od svadobných tlačovín, cez vankúšik na obrúčky, rozostavenie družičiek a mnoho iných drobností, ktoré spravia Váš deň kompletným, výnimočným a bezstresovým.

Svadobné dokumenty

Plánujete svadbu vo dvojici a potrebujete svedkov? Alebo to vyšlo na poslednú chvíľu a potrebujete pomôcť so svadobnou dokumentáciou? Radi vám poradíme.

Organizácia svadby

Usporiadať a zorganizovať svadobný deň nie je len radosť, ale aj veľa starostí. Vysnívané svadobné šaty, krásne prestreté stoly, lahodné svadobné menu a svadobná kvetinová výzdoba… to je len začiatočné pozlátko týkajúce sa organizácie Vašej svadby.

Svadba v zahraničí

Dôležitou časťou celého plánovania svadby je zorganizovanie svadobných služieb. Na úvod to vyzerá jednoducho, čo však vôbec nemusí byť pravda. Obzvlášť, ak plánujete svadbu zo zahraničia alebo svadbu v zahraničí.

Svadobná agentúra Impuls