zo Zvolena

22. Október 2019

Svadba v Tivoli pri Ríme

Dobrý deň, milá Tatianka,

v prvom rade veľmi ďakujeme, že Vaša agentúra existuje. Váš prístup je dokonalý a maximálne profesionálny. V druhom rade ďakujeme, že vďaka Vám máme nádherné zážitky. Všetko od začiatku do konca bolo dokonalé. Dúfali sme, že to bude zážitok, ale že to bude až také perfektné, sa nám ani nesnívalo. Úžasná organizácia, všetko do posledného detailu doladené. Máme  podozrenie, že aj počasie ste podplatili, lebo 27 stupňov 22.10.? Klobúk dolu pred Vami.

Veronika bola počas nášho dňa geniálna. Všetci makali na 110% – šoférov nevynímajúc. Fotografi perfektne zladení, vedeli čo robia a prečo to robia. Atmosféra nás tak pohltila, že sme si dokonca užívali aj masy ľudí okolo nás. Všetci nám mávali, gratulovali a tešili sa s nami.

Rím je nádherný, magický a naozaj večný.  Prehliadky Ríma s Veronikou boli neskutočné. Hltali sme každé jej slovo a chcela som vedieť stále viac a viac. Je to neskutočná žena :o). Dúfame, že budeme mať možnosť vracať sa tam na výročia. Naozaj sa veľmi tešíme, že sme náhodou na internete našli Vašu agentúru. Alebo to nebola náhoda? :o)

Sme veľmi radi, že sme sa rozhodli nechať organizáciu nášho dňa na odborníkov, nemuseli sme zažívať pred – svadobné stresy, žiadne behanie po úradoch, proste sme len nastúpili do lietadla a o pár chvíľ sa ocitli v rozprávke. Zážitky v nás budú ešte dlho doznievať.

Zo srdca ĎAKUJEME.

Denisa a Miro ( Zvolen)

Svadba v Tivoli pri Ríme – Fotogaléria