Svadobný obrad na Slovensku

Snívate o spečatení Vášho sľubu a neviete, kde začať? Rozhodnutie, či bude Váš sobáš civilný alebo cirkevný patrí medzi vaše prvé spoločné dôležité rozhodnutia. Od druhu obradu sa bude odvíjať miesto Vášho sobáša a následne aj miesto svadobnej hostiny.

Možnosti sobáša na Slovensku:

  1. Civilný svadobný obrad  sa môže odohrávať na úrade, prípadne na inom náležitom mieste – na hrade, zámku, či v kaštieli, v interiéri, či exteriéri alebo na zelenej lúke, či pod bielym svadobným stanom. Určite si vyberiete.
  2. Cirkevný sobáš môžete mať v kostole alebo vo vysvätenej kaplnke – v zámockej, hradnej, či kaplnke kaštieľa. Cirkevný svadobný obrad má v SR rovnakú právnu váhu ako civilný.

Civilný alebo cirkevný sobáš?

Sobáš s cudzincom

Pokiaľ je Váš snúbenec cudzinec, rovnako môžete uzavrieť civilný alebo cirkevný sobáš na Slovensku. Svadobný obrad a jeho priebeh bude úplne totožný s priebehom obradu pre slovenských štátnych občanov, navyše bude tlmočený do jazyka snúbenca cudzinca.

O potrebných dokumentoch na svadobný obrad s cudzincom sa informujte vo svadobnej agentúre . Keďže každá krajina má vlastné postupy vydávania a získavania dokumentov, o získaní potrebných dokumentov z krajiny pôvodu snúbenca cudzinca sa informujte na príslušných úradoch v krajine pôvodu snúbenca.
Civilný a cirkevný  sobáš uzatvorený s cudzincom v SR je po príslušnom overení právoplatný aj v zahraničí.

Váš svadobný obrad pre Vás radi pripravíme na nasledovných miestach:

Alebo kdekoľvek inde podľa Vášho výberu.

Svadobný obrad v zahraničí

Ak snívate o svadbe inkognito, prípadne skutočne len v kruhu najbližších, alebo Vám jednoducho imponuje iné prostredie, jedným z riešení je svadba v zahraničí. Aj v zahraničí prichádza do úvahy civilný ako aj cirkevný svadobný obrad.
Svadobný obrad v zahraničí pre Vás pripravíme v nasledovných destináciách:

O potrebných dokumentoch na svadobný obrad v zahraničí sa informujte v agentúre .

Radi Vám pomôžeme s výberom toho správneho miesta, ktoré urobí Váš sobáš a celý svadobný deň výnimočným. Vaša svadba sa môže odohrávať kdekoľvek. Všade sa môžete cítiť

Aspoň jeden deň princeznou …

Páčia sa Vám naše služby? Kontaktujte nás