z Bratislavy

21. September 2017

Svadba na kľúč v Ríme

Takúto svadbu by si želal každý pár, že si môže naplno užívať svadbu bez stresu. Našou hlavnou starosťou bolo nezabudnúť zobrať obrúčky na obrad a zbaliť do kufra do lietadla šaty a oblek :) Dva dni pred obradom sme navštívili ambasádu, kostol a kňaza, dali sme si ochutnávku vína v reštaurácii. Toto všetko v sprievode Veroniky, ktorá sa o všetko postarala a ukázala nám aj zákutia mesta. Deň pred svadbou sme navštívili kaderníčku, vyskúšali účes a líčenie. V deň svadby sme sa krásne doružova vyspali, Veronika priniesla krajšiu kyticu ako som si vôbec mohla predstaviť (samozrejme plne zladená s výzdobou v kostole aj v reštaurácii) a priniesla aj veselú Talianku, ktorá ma priamo v byte učesala aj nalíčila a rovnako aj svadobné mamy.

Obrad bol nádherný a dojímavý. Po obrade sme si dali fotookruh po rímskych pamiatkach a hosťom sa zatiaľ venovala Veronika. Pripravila im zaujímavú prehliadku blízkych pamiatok (zvládli všetky vekové kategórie:) ), aj ako sprievodkyňu si ju nevedeli vynachváliť, ďakujeme pekne :) – a rovnako aj my, keď sme boli s hosťami deň pred svadbou na prehliadke Vatikánu.

Po výbornej pravej talianskej večeri (niekoľko chodov v priebehu pár hodín) na terase s nádherným výhľadom na večerný Rím, sme si dali prechádzku na hotel, ktorá priniesla nové zážitky. Výborne naladení sme si zatancovali pri pouličnom muzikantovi neďaleko Kolosea za potlesku okoloidúcich :). Naozaj pekný zážitok, ktorý sa nedá naplánovať. Tým, že sme si to všetci mohli užiť bez stresov, tak sme sa aj takto spontánne mohli zabaviť :).

Chceme pochváliť aj pani Tatianu, ktorá s nami komunikovala z Bojníc a to len cez maily, čo bola nami preferovaná forma komunikácie. Všetko bolo včas a vopred dohodnuté a nachystané tak, ako sme sa dohodli. Ku všetkému sme sa mali možnosť vyjadriť a mali sme dostatok času na rozmyslenie.

Ďakujeme ešte raz veľmi pekne.

Majka a Samo


Bezprostredne po :o)

Svadba sa naozaj vydarila nad očakávania :). Bolo to celé také milé a spontánne :). Veronika v Ríme všetko perfektne zorganizovala a odbremenila nás od všetkých starostí, naozaj človek na správnom mieste :). Hostia boli tiež nadšení.

Naše rodiny počas pobytu strávili spolu veľa času a mohli sa tak lepšie spoznať a zblížiť. Takže aj tento cieľ je splnený :).

Bolo to dobré rozhodnutie realizovať svadbu takto v zahraničí a s vami. Ďakujeme ešte raz za celú organizáciu aj priebeh agentúre Impuls :). Ak pôjdeme niekedy okolo Bojníc, tak sa určite stavíme :).

Majka a Samo

Svadba na kľúč v Ríme – Fotogaléria