zo Svätého Jura

30. September 2017

Svadba na kľúč v Ríme

Pekný deň, Tatiana,

V prvom a neposlednom rade sa Vám obaja chceme z celého srdca poďakovať za to, že náš svadobný deň bol ešte krajším ako sme si ho vedeli obaja predstaviť! Všetko od nášho príchodu, až po odchod bolo dokonale zorganizované a my sme si tak mohli naplno užívať nielen svadobný deň, ale celý pobyt v Ríme s našimi blízkymi. Všetci sme boli nadšení a každý z nás odchádzal z Ríma plný zážitkov a neopísateľných dojmov, my dvaja samozrejme o to viac, keďže sme sa domov vrátili už ako pán a pani.

Vrelá vďaka patrí aj Veronike, ktorá bola skvelááá :) …Vo všetkom nápomocná, milá…proste úžasný človek.

Ak by som sa mala zmieniť aspoň pár slovami k výberu kostola či reštaurácie, tak nebudeme obaja šetriť chválou…kostol San Salvatore in Lauro je neopísateľný, hneď pri vstupe do neho sme mali obaja pocit, že to je ten kostol, kde si máme a chceme povedať ÁNO.

Čo sa týka reštaurácie, tak nie len my, ale aj všetci naši blízki si chválili, a to nie len samotné prostredie a prístup samotných majiteľov, ale jedlo bolo gurmánskym zážitkom :).

Zároveň ďakujem za krásny make-up, vlasy a kyticu, bola som nadmieru spokojná :) . A aby som nezabudla na foto okruh…tak to bolo niečo, na čo obaja nikdy nezabudneme…keď vám tlieska na Španielskych schodoch okolo dvesto ľudí naraz :), tak to je zážitok skutočne na celý život!

Čo dodať na záver…asi len toľko, že pred rokom sme sa nemohli rozhodnúť lepšie, ako  vybrať si miesto sobáša v čarovnom Ríme a všetko to riešiť s agentúrou IMPULSWEDDINGS, teda s Vami, milá Tatiana. Ďakujeme ešte raz za všetko a prajeme Vám ešte veľa takých spokojných mladomanželov ako sme my dvaja.

P.S.: Samozrejme, každému známemu či neznámemu Vás budeme len a len odporúčať, lebo to, čo robíte, robíte dokonale! ;)

V prílohe posielame aspoň pár foto, keďže je ich toľko krásnych, že máme problém vybrať si tie naj :)

S vrelým pozdravom,

Daniela a Kamil

Svadba v Ríme – Fotogaléria