Olinka a Marián z Trnavy

14. Október 2014

Svadba v Ríme

Milá pani Tatiana,

Náš svadobný deň prebehol nad naše očakávania, len veľmi ťažko sa nám hľadajú slová, ktorými by sme vyjadrili to, čo sme mohli prostredníctvom Vás prežiť, začo Vám patrí obrovská VĎAKA aj p. Veronike, ktorá nám bola oporou priamo na mieste.
Krásne pocity, neopakovateľné zážitky, úžasná atmosféra a bezstarostný priebeh, takto by sme v skratke opísali našu svadbu v Ríme.
Aj počasie nám vyšlo bolo krásne slnečno…večera v útulnej reštaurácii s pravou talianskou atmosférou, s priateľským personálom a vynikajúcim talianskym jedlom……bolo super, aj sme si zatancovali:)

Už ako novomanželia sme mali to šťastie sa zúčastniť na audiencii, pri ktorej Svätý otec požehnáva novomanželom, máme neopísateľný zážitok z tejto udalosti, osobné stretnutie so Svätým otcom, cítili sme sa výnimoční (oblečení vo svadobnom aj na druhý deň po svadbe, týmto ešte raz veľká vďaka p. Veronike, ktorá nás v tomto usmernila).
Rozhodnutie mať svadbu v Ríme zorganizovanú svadobnou agentúrou sme ani na chvíľu neoľutovali, práve naopak, vrelo odporúčame, je to nezabudnuteľný zážitok na celý život.

S pozdravom,
Olinka a Marián
novomanželia

Svadba v Ríme – Fotogaléria