svadobna_agentura_caste_otazky

1. Ako začať?
Prečítajte si Postup rezervácie Vašej vysnívanej svadby a kontaktujte nás. Svadobná agentúra Impuls Vám pomôže cítiť sa aspoň jeden deň princeznou.

2. Ako dlho vopred je vhodné rezervovať termín sobáša? Odporúčame rezervovať termín minimálne 6 – 9 mesiacov vopred. Termíny sobášov na Bojnickom zámku sú ovplyvnené podujatiami, ktoré sa tu konajú. Termíny na nasledujúci rok sú k dispozícii od októbra aktuálneho roku, kedy je stanovený scenár podujatí, ktoré sa budú konať na zámku počas nasledujúceho roka. Najviac svadieb sa koná v mesiacoch máj, september, október.

3. Prichádza do úvahy svadba na poslednú chvíľu, teda „Last minute“?
Last minute obrady prichádzajú do úvahy, je však potrebné zvážiť termín a brať do úvahy, že svadba je komplexná akcia, na ktorej sa podieľa množstvo dodávateľov. Na poslednú chvíľu sú teda možnosti obmedzené.

4. Koľko osobných návštev v agentúre je nevyhnutných?
Jedna. Na tomto stretnutí dohodneme rámcové podmienky a spíšeme zmluvu. Ostatné záležitosti môžeme riešiť mailom.

5. V akom jazyku je obrad v prípade, že jeden zo snúbencov je cudzinec?
Všetky sobáše (civilné aj cirkevné) sú vedené v slovenskom jazyku a následne prekladané do Angličtiny alebo iného požadovaného cudzieho jazyka.

6. Musí snúbenec ako cudzinec absolvovať nejakú zdravotnú prehliadku alebo predložiť nejaké zdravotné vyhlásenie?
Zdravotné prehliadky, ani zdravotná dokumentácia nie sú potrebné.

7. Je potrebné absolvovať krvné testy?
Nie, podľa slovenského práva nie je potrebné absolvovať krvné testy.

8. Je možné navštíviť miesta obradu a hostiny vopred?
Áno. Na základe Vašich požiadaviek zostavíme jednodňový program počas ktorého spolu s Vaším koordinátorom navštívite možné miesta vhodné na Váš svadobný obrad a hostinu.

svadobna_agentura_caste_otazky

9. Zabezpečujete aj dopravu pre svadobných hostí?
Áno. Či ide o leteckú dopravu, transfery z letiska a na letisko, alebo dopravu autobusmi, či mikrobusmi na svadobnú hostinu a z nej, môžete sa na nás obrátiť.

10. Zabezpečíte pre nás aj ubytovanie alebo si máme nájsť hotel sami?
Svadobná agentúra Impuls Vám pomôže aj s ubytovaním, či už pre mladomanželov, rodičov, svadobných hostí, alebo s ubytovaním pri absolvovaní predsvadobného jednodňového programu – Pre-wedding Trip. Stačí nám povedať Vaše predstavy.

11. Čo je to Pre-wedding Trip?
Pre-wedding Trip je predsvadobný program, počas ktorého spolu s naším svadobným koordinátorom navštívite a prezriete si vhodné miesta pre Váš sobáš, svadobnú recepciu, možnosti ubytovania Vás a Vašich hostí, prípadne ďalšie možnosti.

12. Čo je to „Svadba na kľúč“?
Služby Svadba na kľúč zahŕňajú takmer všetky alebo všetky služby ponúkané svadobnou agentúrou Impuls. Ide o komplexné zabezpečenie svadobných služieb pre mladý pár. Mladomanželia, svadobní rodičia a hostia si tak môžu celý deň vychutnať bez starostí.

13. Čo je to „Svadba na mieru“?
Svadba na mieru je zostavená presne podľa Vašich predstáv. Nejde o žiadny neosobný balík služieb, ktorý si vyberá množstvo párov, ale o Vami vybraté produkty a služby, ktoré v takomto zložení budete mať len Vy. Náš svadobný koordinátor Vám rád poradí, odporučí a vyberie to najvhodnejšie miesto, menu, kyticu, tortu…., aby ste sa skutočne mohli cítiť aspoň jeden deň princeznou.

14. Môžeme sa zosobášiť na Bojnickom zámku aj v prípade, že sme už absolvovali oficiálny obrad v zahraničí?
Áno. Môžete absolvovať Prijatie mladomanželov. Nejde síce o sobáš v pravom slova zmysle, ale celá ceremónia je takmer rovnaká. Účastníci akurát nevyhlasujú, že poznajú svoj zdravotný stav a tiež nezaznie povestné „áno“. Táto možnosť je vhodná aj pre páry, ktorým je výhodnejšie, jednoduchšie a lacnejšie zosobášiť sa v zahraničí. Na Slovensku potom následne absolvujú prijatie a usporiadajú hostinu.

15. Organizujete aj oslavy výročia svadby?
Áno. Môžete si vybrať akúkoľvek kombináciu nami ponúkaných služieb. Radi Vám pripravíme romantickú oslavu Vášho výročia spolu s programom podľa Vašich predstáv.
Rozlúčka so slobodou je tiež možná.

16. Môžeme venovať rodičom oslavu výročia ich svadby ako darček?
Áno. Vynikajúci nápad. Bojnický zámok je najromantickejší a najnavštevovanejší zámok na Slovensku. Určite sa im tu bude páčiť. Okrem samotnej oslavy zabezpečíme aj program na voľný čas.

Páčia sa Vám naše služby? Kontaktujte nás