svadba_od_A_po_Z_imp

♥ Ako a kedy začať plánovať svadbu?

♥ Budem vedieť vybaviť svadobné dokumenty?

♥ Čo všetko zahŕňa organizácia svadby?

Trápia vás otázky ohľadne Vašej svadby?

Vaše zásnuby boli rozprávkové a v rovnakom duchu by mala pokračovať aj Vaša svadba, no zrazu neviete, ako na to?

♥ Čo všetko vlastne organizácia svadby zahŕňa, ako na nič nezabudnúť a mať pod kontrolou každý detail a každú minútu aj počas organizácie Vášho Veľkého dňa?

♥ A zostane Vám potom vôbec čas a energia užiť si to?

♥ A čo po svadbe?

♥ Je Vaša svadba aj koniec jedného veľkého kolotoča, po ktorom si môžete vydýchnuť, alebo je potrebné nezabudnúť ešte na niečo?

♥ A aká bude organizácia Vašej svadby zo zahraničia?

♥ Navyše, keď snúbenec je cudzinec?

Ak aj Vás trápia nielen tieto otázky týkajúce sa organizácie Vašej svadby a netušíte, kde začína a kde končí svadba od A po Z so všetkým, čo k tomu patrí, radi Vám na ne zodpovieme. Svadba so svadobnou agentúrou má svoje výhody :).

Čo obnáša svadba od A po Z?

Poradíme Vám, kde a kedy je najvhodnejšie začať s prípravami Vašej svadby, aké svadobné dokumenty sú potrebné vo Vašom prípade, aké úrady je potrebné navštíviť, čo v prípade, keď Váš snúbenec je cudzinec. Zabezpečíme preklady svadobných dokumentov, tlmočník svadobného obradu umožní zahraničným hosťom porozumieť Váš svadobný sľub.

Pomôžeme Vám vybrať to správne miesto pre Váš sobáš a miesto, kde sa bude odohrávať Vaša svadobná hostina, zabezpečíme chutné svadobné menu, svadobné zákusky a Vaša svadobná torta bude presne ako na obrázku.

Na základe Vašich predstáv bude aj Vaša svadobná výzdoba a kvety, pomôžeme Vám vybrať rozprávkové svadobné šaty, odporučíme vhodné kozmetické služby pre Vás aj Vašich hostí.

Už teraz sa môžete dozvedieť viac ohľadom doplnkovej starostlivosti o vašu pleť či vlasy tu .

V prípade potreby zabezpečíme transfer pre Vás a Vašich hostí z letiska do hotela a späť. Doprava na svadobný obrad a svadobnú hostinu uľahčí presuny Vám aj Vašim hosťom. Svadobný apartmán pre mladomanželov a ubytovanie pre svadobných hostí sú samozrejmosťou.

svadba_od_A_po_Z_imp

Zaujímavý program pre Vás a Vašich hostí spestrí priebeh Vášho dňa a bude nezabudnuteľnou spomienkou. Koč s koňmi ako pre princeznú, biele svadobné holubice na spečatenie Vašej lásky, sokol s ružou pre nevestu, vlastnoručné razenie pamätných mincí, na ktorých budú Vaše mená, miesto a dátum Vašej svadby, historický sprievod, ktorý Vás odprevadí na Váš sobáš na zámku, či mnohé iné (ne)tradičné vystúpenia a vstupy urobia Váš svadobný Deň nezabudnuteľným.

Budeme myslieť na všetky potrebné svadobné detaily – svadobné oznámenia, iné svadobné tlačoviny, vankúšik na obrúčky, svadobné poháre na prípitok, svadobná knižka hostí…a mnohé iné doladíme k celkovému štýlu, aby Vaša svadba bola dokonalá.

To všetko zaznamená Vaše svadobné foto a video, ktoré Vám aj po rokoch pripomenie slávnostné okamihy Vášho Veľkého Dňa.

Výhody svadby od A po Z

Pomôžeme Vám zrealizovať Vašu svadbu od A po Z a aj napriek tomu si v kľude vychutnať Váš Veľký Deň a zároveň byť vzorovou hostiteľkou pre Vašich hostí. Vaša svadba od A po Z bude pod kontrolou a Vy sa môžete cítiť

Aspoň jeden deň princeznou …

  ♥

♥ Zabezpečíme pre Vás nasledovné svadobné služby
 ♥ Postaráme sa o takéto svadobné zážitky – Vaše svadby s Impuls-om

Páčia sa Vám naše služby? Kontaktujte nás