svadba_snov_impuls

♥ Máte konkrétne predstavy o vysnívanej svadbe?

♥ Snívate o svadbe na zámku alebo v zahraničí?

♥ Túžite sny pretaviť do reality?

 ♥

Radi splníme váš svadobný sen!

Snívate od malička o tom, ako by mala vyzerať Vaša svadba? Postupne ste Váš sen vylepšovali, upresňovali a zdokonaľovali a dnes máte presný plán aká bude Vaša svadba snov? Váš princ necháva všetko na Vás a plne podporuje realizáciu detailov Vašej svadby podľa Vášho sna? Chýba Vám už len realizátor Vášho sna?  Svadobná agentúra Impuls vám rada pomôže pretaviť Vaše sny do reality.

Vaša svadba snov v našej réžii

Stačí nám povedať Vaše priania a predstavy, oboznámiť nás s vysnívanými detailmi a tešiť sa na Váš Veľký Deň, kedy Vás učešú a nalíčia ruky profesionálov, družičky Vám oblečú rozprávkové svadobné šaty, koč s koňmi Vás odvezie na zámok, na ktorom Vás bude čakať Váš princ, aby ste v očarujúcej sále, ako kedysi dávno, spečatili Vašu lásku manželským sľubom a vymenili si Vaše svadobné obrúčky, ktoré Vám budú tento slávnostný okamih pripomínať každý deň Vášho spoločného života. Biele svadobné holubice umocnia slávnostný moment a Váš sobáš bude spečatený.

Následne sa celá Vaša svadobná spoločnosť odoberie osláviť Váš Veľký Deň a Vaša svadobná recepcia sa tiež bude niesť v duchu kráľov. Slávnostná hudba, očarujúca svadobná výzdoba, lahodné svadobné menu a niekoľkoposchodová svadobná torta a hlavne dobrá svadobná zábava v kruhu tých, s ktorými chcete tento moment osláviť. To všetko bude zaznamenané a Vaše svadobné foto a video Vám aj po rokoch pripomenú, že Vaša svadba snov nezostala len vo Vašich snoch.

Alebo by mala Vaša svadba vyzerať úplne inak? :)

svadba_snov_impuls

Ako splníme váš sen o svadbe?

♥ Vypočujeme si vaše predstavy, idey, sny

♥ Odporučíme možnosti a riešenia

♥ Naplánujeme priebeh svadobného dňa

♥ Zorganizujeme všetko potrebné od A po Z

♥ Dohliadneme na mieste na každý detail a hladký priebeh dňa

Splníme Vám Vaše priania, nech sú akékoľvek. Vaša svadba snov sa stane skutočnou do posledného detailu a Vy sa budete cítiť

Aspoň jeden deň princeznou …

Páčia sa Vám naše služby? Kontaktujte nás