svadba_v_kostole_impuls

Kráčate dlhou, vyzdobenou uličkou kostola posiatou lupienkami ruží, na konci ktorej Vás čaká Váš vyvolený. Za ladnej hudby organu sú všetky oči upriamené len na Vás. Cítite sa ako princezná. O tom ste vždy snívali. Svadba v kostole. A teraz Vaša svadba v kostole. Už to nie je sen, je to skutočnosť.

Svadba v kostole je stále obľúbeným variantom mladých párov. Z cirkevného hľadiska je svadba v kostole jedinou možnosťou ako uzavrieť manželstvo.

Svadba v kostole má na Slovensku rovnakú právnu váhu ako civilná svadba, preto v prípade svadby v kostole nie je nevyhnutné uzavrieť aj civilný sobáš, ako je to v niektorých krajinách.

svadba_v_kostole_impuls

Cirkevný sobáš najčastejšie prichádza do úvahy ako katolícky sobáš alebo evanjelický sobáš. Samozrejme aj sobáše iných vierovyznaní sú možné, no u nás nie také časté. Každá cirkev má svoje postupy a požiadavky kladené na sobáš v kostole. Skôr ako sa teda rozhodnete spečatiť svoj sľub svadbou v kostole, je vhodné sa o nich informovať u Vášho kňaza a začať s vybavovaním čo najskôr.

Pokiaľ ste sa aj Vy rozhodli kráčať uličkou za hudby organu a boli by ste radi, keby aj Vaša svadba bola práve v kostole, využite služby svadobnej agentúry a užite si plánovanie svadby aj samotný deň bez starostí. Pomôžeme Vám zorganizovať Vašu svadbu v kostole a umožníme Vám cítiť sa

Aspoň jeden deň princeznou …

Páčia sa Vám naše služby? Kontaktujte nás