svadba_v_stane_impuls

♥ Hľadáte veľký priestor bez prekážok?

♥ Uprednostňujete čistý štýl bez prispôsobovania sa?

♥ Láka vás svadba pod hviezdami?

Vyskúšajte svadbu v stane

Party stan Vás počas Vašej svadby ukryje nielen pred neočakávanou letnou búrkou, ale aj veľkou letnou horúčavou, umožní Vám pohodlné stolovanie, ochráni pred nežiaducim hmyzom a vytvorí romantickú atmosféru.

Navyše profesionálny tanečný parket v party stane je určite pohodlnejší, ako na voľnom priestranstve, kde hrozí nebezpečenstvo úrazu. Vhodné osvetlenie a ozvučenie party stanu zas vytvorí príjemné prostredie aj počas letnej noci.

svadba_v_stane_impuls

Výhody svadby v stane

♥ Potrebujete sálu na mieru? Party stan pojme všetkých Vašich svadobných hostí. Party stan na Vašu svadbu a jeho veľkosť prispôsobíme veľkosti Vašej svadobnej skupiny, nadstaviť stan nie je problém.

♥ Hľadáte priestor s usporiadaním podľa Vášho želania? Výhodou svadby v stane je, že stan nemá žiadne interiérové prekážky, žiadne stĺpy, nežiaduce rozloženie….

♥ Uprednostňujete okrúhle stoly pred hranatými? Žiadny problém.

♥ Želáte si, aby celá skupina bola v jednej miestnosti? Potom svadba v stane je ideálne riešenie.

♥ Nechcete byť zavretý úplne? Zrolujeme steny stanu a spolu s Vašimi svadobnými hosťami si môžete vychutnávať výhľad na okolie.

Čo v prípade, že Váš svadobný deň bude tropický? Do party stanu osadíme klimatizáciu.

A kde vlastne party stan môžeme postaviť? Kdekoľvek nám to priestor a jeho prenajímateľ umožnia. Na nádvorí kaštieľa, v areáli zámku, v záhrade, na zelenej lúke, alebo aj na futbalovom ihrisku.

Svadba v stane pritom nemusí byť len letná. Party stany je možné ako klimatizovať, tak vykúriť. Takže pekná jarná svadba v stane rovnako aj jesenná svadba v stane prichádzajú do úvahy.

Netradičné a zaujímavé. Pritom stále romantické. Svadba v stane bude iná, ale hlavne bude Vaša.

Ak zveríte vašu svadbu v stane do rúk odborníkom a rozhodnete sa pre plánovanie svadby so svadobnou agentúrou, môžete si ju navyše užiť bez starostí a cítiť sa

Aspoň jeden deň princeznou …

 Svadby v stane od IMPULSu

Páčia sa Vám naše služby? Kontaktujte nás