Autor: Jana Tuhá, Čas.sk, 18. 07. 2010

Obrovská limuzína, všadeprítomní ochrankári a prekrásna nevesta. Taká bola včerajšia svadba hokejistu Mariána Hossu.

17. júl 2010. Trenčania budú na tento deň ešte veľmi dlho spomínať. Krátko po 16-tej totiž zažili slovenskú svadbu roka! Jeden z najlepších hokejistov sveta Marián Hossa povedal “áno” dlhoročnej priateľke Janke.

Svadba podľa Mary

Spomínate si na film Svadby podľa Mary? Hlavná organizátorkaso svadobnej agentúry so slúchadielkom v uchu a presným zoznamom hostí v ruke, ktorý stále kontroluje. Presne tak to vyzeralo aj na svadbe Mariána Hossu. Všetko muselo klapať do posledného detailu. Dokonca aj príchod nevesty bol presne premyslený. Keď Marián dokráča s mamou k oltáru, dáte do vysielačky signál a auto s nevestou začne prichádzať ku kostolu. A tak to aj bolo. Ešte aj všadeprítomní ochrankári vyzerali ako z filmu – čierne obleky, čierne okuliare, dôležitý výraz v tvári. Tak ako aj na správnej americkej svadbe, ani na tej Hossovej nechýbali družičky v rovnakých ružových šatách. Špeciálne na túto príležitosť ich šila Mariánova mama Marika.

Plný kostol hokejistov

Napriek obrovskej horúčave ženíchovi Mariánovi Hossovi nezmizol úsmev z tváre. Jeho veľký deň si užívali aj kamaráti a spoluhráči z reprezentácie Šatan, Kopecký, Chára, Gáborík, Demitra, Petrovický, Lintner, bratia Pavlikovskí. Hokejovú svadbu roka si predsa nemohli nechať ujsť.

Pozrite si FOTOgalériu zo svadby Mariána Hossu
sport.cas.sk – Hokejista Marián Hossa v chomúte – svadba ako z filmu