z Drážďan, Nemecko

17. Jún 2017

Svadba v Ríme

Pekný deň, pani Tatiana,

srdečne ďakujeme za gratulácie, určite sa s Vami radi podelíme o dojmy.

Náš veľký deň v Ríme sme si naplno užili, svadba bola krásna. Chceli by sme sa Vám týmto poďakovať za výbornú a profesionálnu organizáciu.

Veronika bola veľmi ochotná a ústretová, všetko super naplánovala a koordinovala. Sprevádzala nás na ambasádu a pri stretnutí s kňazom, ktorý si s nami prešiel celý obrad  a všetko nám vysvetlil.

Krížik sme si bez problémov kúpili hneď prvý deň a sme radi, že máme aj takúto pamiatku z Ríma.

Svadobný deň prebiehal úplne v kľude, bývali sme kúsoček od kostola, ako povedala Veronika – bližšie už by bolo len v sakristii. ? ?

Fotograf dokonca pred sobášom prišiel až k nám do hotela, kde sme spravili zopár fotiek, to bolo fajn.

Boli sme nadšení zo svadobnej kytice a kvietkov – pripravené presne podľa našich predstáv, máte naozaj šikovného kvetinára.

S fotografom sa nám spolupracovalo výborne, síce sme kvôli manifestácii v Ríme nestihli z časových dôvodov všetky pamiatky, ale nevadilo nám to. Fotograf s asistentkou sa naozaj snažili a urobili nám veľa fotiek, na ktoré sa už veľmi tešíme. ?

Fotookruh autom hodnotíme ako dobrú voľbu, stojí to za to pofotiť sa pri najkrajších rímskych pamiatkach.

Ľudia v Ríme sú skvelí, gratulovali nám vo všetkých možných jazykoch, fotili si nás, bol to zážitok. ?

Chválime aj reštauráciu a krásne prostredie na terase, skrátka všetky služby na jednotku, vidno, že máte dlhoročné skúsenosti a vyberáte to naj!

Určite by sme odporučili takúto formu sobáša pre ľudí, ktorí preferujú malú svadbu, ale nemenej emotívnu. Budeme spomínať celý život.

Prajeme veľa takých spokojných novomanželov ako sme my dvaja.

Ďakujeme za Váš priateľský prístup, keď budeme mať cestu smerom Bojnice, dáme vedieť a určite sa radi zastavíme a zoznámime i s Vami, Tatiana. ?

Pozdravujeme Vás a všetkých IMPULSákov,

Petra a Martin

Svadba v Ríme – Fotogaléria