z Trnavy

11. Jún 2019

Rodinná svadba v Ríme

Dobrý deň Tánička,

Sme radi, že sme Vás mohli spoznať a že práve vďaka Vám sme zažili náš najúžasnejší  deň „vo dvojici v Ríme“ , z ktorej sa neskôr vykľula svadba s rodinkou. Reagovali ste na našu zmenu promptne a hladko ste všetko vybavili. Mať svadbu na kľúč a požiadať Vás o luxusnú prepravu z/na letisko a aj počas svadobného dňa, bolo to najlepšie rozhodnutie.

Neopísateľnú atmosféru a pohodu k tomu dodala aj pani Veronika, ktorá sa počas celého nášho svadobného dňa o nás starala a dohliadala, aby všetko prebehlo hladko. Vďaka nej sme nemuseli mať žiadne starosti. Ďakujeme.“

No ale teraz trošku neoficiálnosti ? Všetko bolo super. Všetko. Čo sa dalo ovplyvniť ste vybavili Vy a Veronika. Čo sa nedalo ovplyvniť bolo počasie.. a aj to nám hradlo do karát ? Hoci bolo horúco, rozfúkal sa vetrík, keď sme sa fotili…a záclonky na mne len tak poletovali. Bolo to naozaj neskutočné. Doprava luxusná, fotografi boli super. Zažili sme si kopec srandy a fotky boli super. Počas fotenia bola Veronika s našimi rodičmi a vymyslela im vynikajúci program, kde si aj oddýchli. Aj keď toto nebolo jej pracovnou náplňou, sme jej za to neskutočne vďační. Náš Tomáško si ju veľmi obľúbil, tak mala o starosť viac, lebo stále bol pri nej, držal ju za ruku a „debatoval“ ? Tomáško ju obral aj o jednu knižku o Ríme…v taliančine ? ..za čo sa ospravedlňujeme ale je stále jeho srdcovkou a čítame ju…áno, neviem taliansky ?

Veronika to mala s nami zaujímavé…a asi sme ju aj dosť vyčerpali..za čo sa ospravedlňujeme. Ale sme neskutočne vďační.

Veľmi pekne ďakujeme za všetko. Ak by sa vrátil čas a ja sa opäť mám rozhodnúť, akú si urobíme svadbu…opäť by sme oslovili Vás.

Ďakujeme

Martina a Adrián ( Trnava)

Rodinná svadba v Ríme – Fotogaléria