Katka a Matej z Prešova

20. Máj 2015

Svadba Rím

Krásny deň Tatiana,

Ďakujeme veľmi pekne za Vašu pomoc pri prípravách nášho dňa D. :-)  V Ríme dopadlo všetko perfektne. Sami sme také niečo neočakávali. Veronika je veľmi príjemná mladá žena, vždy sa nám snažila byť nápomocná. Veľmi si to vážime. Prístup profesionálny, ale aj napriek tým pár stretnutiam, sme si ju veľmi obľúbili. :-)

Čo sa týka svadobného dňa, to sa snáď ani vypovedať slovami nedá. Jedna rozprávka. Ráno po prebudení bez stresu sme čakali na Morenu – aj ona bola skvelá. Typická Talianka :-) odviedla super prácu, s líčením a účesom som bola nadmieru spokojná… profesionál je profesionál:-)

Čo sa týka kytice, bola úchvatná…. milujeme obaja tulipány :-)   Presun do kostola, tiež prebehol super, len šofér mohol zapnúť rádio, alebo pustiť nejakú hudbu :-) alebo s nami prehodiť pár slov… ale aj to sme si vyriešili a spievala som si cestou Hečkovcov – “slečna ja vás zveziem, moje auto je dosť veľké” ….. :-)

Príchod pred kostol, mi vykúzlil maličkú slzičku na líci, keď som zbadala Veroniku a nášho oddávajúceho Petra… ale pár hlbokých nádychov a výdychov to spravili….  Kostol, obrad, svedkovia, hudba… všetko WAU…. perfektné, aj sme sa trošku posmiali…. No a keď sme po obrade vyšli pred kostol a tam som videla talianske detičky ako sa hrajú s loptou… už mi viac netrebalo… z každej strany auguriii…. úsmevy, pozdravy…. to bolo ako vo filme…. presun z kostola do reštaurácie bol fotografický ….

Čo sa týka reštaurácie, menu a všetkého okolo toho… bolo to skvelé…. všetci sme boli nadmieru spokojní… A Veronika nás milo prekvapila nádherným darom ….  Po obede sme sa autom presunuli do Tivoli… odtiaľ máme nádherné fotky zo záhrad, s fontánou, pri západe slnka … Jedna rozprávka a aj nám pršalo šťastie z neba, a zmokla som… :-) Jedna Talianka sa pristavila a hovorila, že mokrá nevesta, šťastná nevesta :-)

Sme vážne nadmieru spokojní so všetkým a nič lepšie nás v živote nemohlo napadnúť, ako zrealizovať svadbu v Ríme… Ale keby nebolo otca Petra, tak asi ťažko by sme sa tak rozhodli…. Veľká vďaka patrí aj jemu…

Pozdravujeme svadobnú agentúru do Bojníc, a keď budeme najbližšie cestovať smer západ, tak sa určite zastavíme, aby sme stretli aj Vás, Tatiana :-)

Krásny deň…

Katka a Matej

Svadba Rím – Fotogaléria