z Holandska

27. Máj 2017

Svadba na zámku Bojnice

Svoje “áno” sme si povedali dňa 27. mája 2017 na zámku v Bojniciach a nielen pre nás, ale aj pre našu rodinu a priateľov to bol neskutočný zážitok a jeden absolútne perfektný deň, o ktorom doteraz všetci rozprávajú.

Všetky prípravy prebehli hladko a bez problémov a aj napriek tomu, že sme všetko plánovali na diaľku, mohli sme sa spoľahnúť, že Tatiana na všetko dohliada. Čokoľvek sme potrebovali, nič nebolo nemožné. Ochotne nám pomohla aj s organizáciou programu pre zahraničných hostí počas celých 4 dní, ktoré na Slovensku strávili.

Obrovská vďaka Tatiane a jej agentúre za to, že všetko pre nás do posledného detailu skvelo naplánovala a my sme si mohli vychutnať svadbu bez stresu a zbytočných starostí. Každý, kto túži po nezabudnuteľnom svadobnom dni, mal by využiť služby agentúry Impuls.

Juliana & John (Holandsko)

 

We said our “yes” to each other at the Bojnice castle on 27th of May 2017. Not only for us but also for all our family and friends it was an unbelievably great experience and one absolutely perfect day that everybody is still talking about.

All preparations went smoothly and without problems. Despite the distance we could rely on Tatiana watching over all things. She arranged everything we wished for, nothing was impossible. She even happily helped us with planning the program for our foreign guests during all 4 days they spent in Slovakia.

Huge thanks to Tatiana for doing all the work and organizing everything to the tiniest details, so that we could enjoy stress and problem free wedding day. Everybody who is dreaming of an unforgettable wedding day should use the services of the Impuls agency.

Juliana & John (Holand)

 

Svadba na zámku Bojnice  – Fotogaléria