Ivana a Martin z Bratislavy

20. Jún 2015

Svadba Rím – Kapitol

Dobrý deň,

konečne sa nám po návrate z Ríma podarilo udomácniť a dostala som sa k písaniu e-mailov. Bolo to predsa len veľké množstvo zážitkov za veľmi krátky čas ;)

Po svadbe som “už teraz” manželovi :) hovorila, že keby som Vás a aj pani Veroniku (a samozrejme celú svadobnú agentúru) mala ohodnotiť na hviezdičky, tak by som vám dala 6 hviezdičiek z piatich ;).

Boli sme maximálne spokojní s komunikáciou, prípravami aj s celým prevedením našej svadby. Pred tým, ako sme to začali vybavovať, som si nevedela predstaviť to, že by som si naozaj mohla UŽIŤ svoj deň.

Boli sme nadšení z prístupu pani Veroniky pri vybavovačkách pred svadbou. Bola usmievavá, milá a bez problémov nám zodpovedala všetky naše otázky. Pochvaľovali si ju aj naše rodiny, pretože bola nielen vynikajúco profesionálna, ale aj vysoko ľudská. Dokázala im veľmi spríjemniť voľný čas a veľmi zaujímavo podať fakty o Rímskych pamiatkach.

Samotný svadobný deň bol veľmi dobre zorganizovaný…..až na drobnosť, keď nás šofér auta vyložil inde ako mal :D…..ale čo je dokonalé :D

Pani Veronika nám vybavila to, aby sme boli na obrad dovedení našimi rodičmi, tak ako je u nás zvykom. Takže to bolo podľa našich predstáv. Keď som hovorila svoje “Áno”, tak som mala pocit, že som to kričala tak, že museli padnúť steny. Avšak pani, ktorá nás oddávala, pozerala, že či som si to náhodou nerozmyslela, pretože nič nepočula. Aj tak si myslím, že keď som to hovorila druhýkrát, tak mi musela odčítavať z pier :D.

Počas fotenia sme zažili rôzne druhy počasia. Od krásnej modrej oblohy, až po prietrž mračien. Počas toho strašného lejaku sme sa mali ísť fotiť do Pantheonu, no bol zatvorený kvôli omši. Priestor pred vchodom bol kompletne plný, ale aj tak sme boli prekvapení, akú uličku nám ľudia spravili, aby sme nezmokli. Ľudia si nás fotili, gratulovali nám a z každej strany sme počuli “Auguri, auguri”. Jedna pani dokonca nadšene zakričala od radosti, že vidí nevestu v Ríme a hneď si nás aj fotila. Pripadala som si výnimočne.

V reštaurácii to bolo nádherne pripravené, milá obsluha a veľmi dobré jedlo. O svadobnej torte ani nehovorím…..kúsok, ktorý nám zabalili, som už nikomu nedala a dojedla som ho sama. Taká bola výborná. Aranžmány, ktoré boli na stole, aj spolu s kyticou som si zobrala domov, aby som si to mohla vysušiť a nechať ako pamiatku. Boli nádherne urobené……absolútne tak, ako som si to predstavovala.

Nakoniec nás ešte prekvapila pani Veronika tým, že dala malej darček k narodeninám a nám svadobný dar. Nič také sme nečakali a stále netuším, ako vedela, že tak zbožňujem Puzzle a ešte k tomu s obrázkom zo Sixtínskej kaplnky. A keď nakoniec vybrala náš sobášny list, tak som mala sto chutí ju vyobjímať. Očakávala som ho tak o 3 mesiace a nie hneď vo svadobný deň.

Chceli by sme Vám ešte raz veľmi pekne poďakovať za celý Váš prístup, postrehy a vybavovanie a odovzdajte prosím pani Veronike ešte raz naše veľké Ďakujem.

Iva + Maťo

Svadba Rím – Kapitol – Fotogaléria