z Prahy

  1. Júl 2021

Svadba Meridiana, Bojnice

Dobrý deň Tánička,

V prvom rade by sme Vám chceli veľmi poďakovať za skvelú organizáciu svadobného dňa a celkovo za odporučenia, ktoré sme od Vás dostali.

DJ bol skvelý – hral perfektne, až som bola prekvapená, jak dobre sa bavili a myslím, že keby ich ráno „nevyhodíme“ tak tam tancujú doteraz 😂😂.

Čepčenie bola skvelá parta. Mali to skutočne, ako ste vravela – ani dlhé ani krátke a svižné a zároveň to ešte bola taká malá stretávka, nakoľko tam bolo kopu známych medzi účinkujúcimi. Myslím, že nie len my dvaja, ale aj naše rodiny si svadbu užili a dobre sa zabavili – aspoň teda dostávame pozitívne ohlasy 😊.

Boli sme aj veľmi radi, že sme nakoniec nechali rozsvietiť ten strop, bolo to krásne. Výzdoba nemala chybu. Jediné, čo ma mrzelo, že som si tie kvety a aranžmán nemohla odviesť do Prahy ☹, ale tak tešila som sa z nich, čo to šlo.

Viem, že by som to asi nemala písať, ale keby som mala druhú svadbu ( čo dúfam, nebudem 😉), tak sa opäť rozhodneme pre IMPULS a  Meridianu, pretože ste super👍😊 . Myslím, že sme v rodine nasadili slušnú latku a bude ťažké ju prekonať 😊 ( toľká skromnosť🤣)

Ešte raz veľmi pekne ďakujem a prejem príjemný deň,

Gabina & Karel

 

Svadba Meridiana, Bojnice – Fotogaléria